Soda PDF Free 12.0.49.2105

Soda PDF Free

Soda PDF Free – це набір інструментів для створення, редагування і перетворення PDF-документів. Програма поширюється безкоштовно, однак, до деяких додаткових опцій користувач отримає доступ тільки після створення облікового запису.

Soda PDF Free дозволяє редагувати розмітку PDF-файлів аналогічно до офісних додатків. Серед інших параметрів, що налаштовуються користувачеві доступні різні відступи, поля, межі, вирівнювання, нумерація і орієнтація сторінок. Крім того програма пропонує ряд можливостей для створення інтерактивних документів, як то побудова форм за допомогою чекбоксів, радіокнопок і списків, вставка змісту і коментарів. А для захисту авторських прав Soda PDF включає в себе функції для роботи з електронними підписами і водяними знаками.

Інтерфейс редактора нагадує інші подібні офісні додатки, призначені для обробки текстових документів. Панель інструментів виконана у вигляді вкладок і може бути змінена за бажанням користувача. Освоєння програми не складає труднощів завдяки наявності спливаючих підказок з описом роботи тієї чи іншої функції. Швидкість і зручність використання Soda PDF Free забезпечується за рахунок пакетної обробки і одночасної правки декількох PDF-файлів.

Переваги Soda PDF Free

 • Підтримка сучасних операційних систем сімейства Microsoft Windows.
 • Наявність російської локалізації програми.
 • Широкий вибір інструментів редагування.
 • Можливість паралельної роботи двох вкладок з документами з метою, наприклад, їх порівняння.
 • Наявність вбудованого конвертера PDF в інші формати.
 • Можливість пакетної обробки документів.
 • Підтримка опцій захисту файлів, як то електронних підписів, водяних знаків, штампів і паролів.
 • Інтерфейс, схожий з іншими текстовими редакторами.
 • Можливість оптичного розпізнавання документів по зображеннях.

Недоліки Soda PDF Free

 • Відсутність можливості паралельного відкриття двох версій одного файлу. Іншими словами відкрити один і той же файл, наприклад, на початку (основний текст) і в кінці документа (зміст, глосарій, примітки), в двох різних вкладках редактора не можливо.
 • Відсутність української локалізації програми.
 • Необхідність реєстрації облікового запису і надання користувацьких для повноцінного використання редактора.

Висновок

З огляду на всі плюси і мінуси програми, Soda PDF Free швидше буде представляти інтерес для тих користувачів, яким потрібна обробка офіційних документів на професійному рівні.

Встановлення Soda Soda PDF Free

Встановлення програми виконується досить швидко і складається всього з декількох кроків. Для початку скачайте файл-інсталятор, клікнувши кнопку Завантажити нижче на цій сторінці. Запустіть Soda_PDF_Installer.exe. При появі вікна контролю облікових записів користувачів Windows (UAC) дозвольте додатку вносити необхідні зміни, натиснувши Так. У вікні майстра встановлення оберіть мову редактора і натисніть на кнопку Advanced Options в лівому нижньому кутку вікна. Налаштування розширених можливостей складається з двох етапів. На першому етапі відзначте галочками модулі, які ви бажаєте встановити разом з базовим інструментарієм Soda PDF. За необхідності зробіть редактор програмою за замовчуванням для перегляду файлів PDF, а також створіть ярлик на робочому столі. Клацніть Next. За бажанням відзначте галочками відповідні пункти, щоб встановити додаткові розширення безпеки для вашого браузера і натисніть Agree & Install. В іншому випадку натисніть Skip, після чого почнеться безпосередньо процес встановлення програми. Дочекайтеся завершення установки і запустіть програму за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

Щоб зареєструвати обліковий запис користувача і зняти обмеження пробного періоду, клікніть Create Account в правому верхньому куті вікна редактора. Створіть і підтвердіть обліковий запис, використовуючи підказки програмного забезпечення.

Щоб змінити мову інтерфейсу, клацніть вкладку FILE і виберіть пункт Options. В списку розділів, що відкриється, клацніть Language, після чого вкажіть необхідне значення мови, вибравши його із запропонованого переліку. Soda PDF Free змінить мову інтерфейсу негайно.

Зміни в останній версії

 • Інформація відсутня
Автор: LULU Software
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Soda PDF Free

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Soda PDF Free. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії