Soda PDF 3D Reader 11.1.4.1660

Soda PDF 3D Reader

Soda PDF 3D Reader – програма, призначена для перегляду PDF-документів. Цей додаток не входить до складу пакету Soda PDF, а поширюється окремо без необхідності придбання платної ліцензії.

Основним завданням Soda PDF 3D Reader є створення максимально комфортних умов для читання файлів у форматі PDF, як то книг, статей, інструкцій і багато чого іншого. Відповідно до цього цей модуль має всі необхідні для цього інструменти – можливісь масштабування, створення закладок, а також перескакування між сторінками. Крім того користувачеві доступні кілька різних режимів роботи з документами, що дозволяє максимально ефективно заповнювати і використовувати робочий простір монітора.

Головною ж «фішкою» Soda PDF 3D Reader є анімоване перегортання сторінок за допомогою кнопки миші або дотиком до сенсорного екрану, яке створює для користувача ефект читання справжньої паперової книги. Ця особливість програми несе швидше художнє, ніж практичне навантаження.

Інтерфейс модуля виконаний в стилі редактора Soda PDF. Розташування елементів управління нагадує інші популярні офісні додатки, призначені для роботи з текстовими документами. За наведення покажчика миші на будь-який з інструментів з'являється підказка з описом цієї опції.

Переваги Soda PDF 3D Reader

  • Підтримка сучасних операційних систем сімейства Microsoft Windows.
  • Підтримка російської локалізації програми.
  • Безкоштовність продукту.
  • Можливість окремої установки, що не залежить від основного пакету Soda PDF.
  • Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, знайомий користувачеві по офісних додатків, зокрема, Soda PDF Desktop.

Недоліки Soda PDF 3D Reader

Відсутність підтримки української мови інтерфейсу.

Висновок

Soda PDF 3D Reader – це легке рішення для користувачів, які потребують виключно перегляд PDF-документів. Цей модуль не призначений для повноцінного редагування файлів, а його головна відмітна риса – анімована можливість перегортання сторінок є скоріше даниною поваги класичній паперовій літературі, ніж корисною на практиці властивістю.

Встановлення Soda PDF 3D Reader

Встановлення переглядача не складає труднощів, хоча й може здатися дещо складною. Щоб завантажити інсталятор Soda_3D_Installer.exe натисніть на кнопку Завантажити нижче на цій сторінці опису продукту. Запустіть виконуваний файл. У разі появи вікна контролю облікових записів користувачів (UAC) дозвольте програмі вносити необхідні зміни, натиснувши кнопку Так. У вікні майстра оберіть мову Soda PDF 3D Reader і перейдіть в розділ Advanced Options, клацнувши на відповідне посилання в лівому нижньому кутку вікна. Вкажіть шлях розташування програми, налаштуйте асоціації файлів і відзначте галочками пункти, які потрібно встановити разом з модулем Soda PDF Reader. Натисніть Next. За необхідності встановіть розширення безпеки для вашого браузера, після чого натисніть кнопку Agree & Install. В іншому випадку натисніть Skip. Дочекайтеся завершення установки модуля, після чого запустіть програму за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

Щоб змінити мову інтерфейсу програми перейдіть на вкладку Help і виберіть пункт Options. У відкритому розділі налаштувань клацніть на пункт Language, після чого вкажіть необхідне значення мови, обравши його із запропонованого переліку. Щоб зміни вступили в силу, натисніть ОК. Мова інтерфейсу зміниться автоматично без перезавантаження модуля.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: LULU Software
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Soda PDF 3D Reader

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Soda PDF 3D Reader. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії