ScreenShooter

ScreenShooter 2.2.2.1746

ScreenShooter

Screen-Shooter – це безкоштовна утиліта для швидкого і зручного створення скриншотів. Програма містить вбудований редактор, підтримує роботу гарячих клавіш і взаємодіє з більшістю популярних хмарних сховищ.

Робота інструменту здійснюється у фоновому режимі. Налаштування утиліти дозволяють задати три різні комбінації клавіш для фіксації зображення всередині вікна, окремої області або всього екрану. При натисканні одного з запрограмованих поєднань Screen-Shooter автоматично перенаправляє користувача у свій фірмовий редактор.

Вбудований графічний редактор утиліти володіє найнеобхіднішим функціоналом. Так, користувачеві надаються опції малювання фігур (ліній, стрілок, кругів і квадратів), вставки тексту, обрізки і розмиття. У свою чергу кожна з них містить додатковий перелік параметрів, серед яких колір, товщина, прозорість, гарнітура або розмір.

Збереження скриншотів може бути виконано вручну або автоматично. При цьому програма підтримує роботу як локальних, так і хмарних сховищ, включаючи Dropbox, Google Drive, OneDrive і Яндекс.Диск. На додаток оброблені «принти» можуть бути відправлені на FTP-сервер або поштову адресу.

Screen-Shooter не має інтерфейсу як такого. Єдине вікно, яке доступно користувачу – це вікно налаштувань утиліти, яке, варто відзначити, виконано в своєму власному стилі.

Переваги Screen-Shooter

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Наявність української локалізації програми.
  • Можливість створення скриншотів окремого вікна, області або всього екрану.
  • Можливість програмування гарячих клавіш для швидкого і зручного створення скриншотів.
  • Підтримка збереження знімків на FTP і в хмарні сховища.
  • Наявність вбудованого редактора зображень.

Недоліки Screen-Shooter

  • В процесі встановлення пропонується додаткове програмне забезпечення.

Висновок

Програма не дає збої і добре реагує на команди користувача. Після створення скриншоту вбудований редактор запускається практично миттєво. В цілому, утиліту можна рекомендувати для повсякденного використання широкій аудиторії.

Встановлення Screen-Shooter

Майстер встановлення є цілком стандартною і дозволяє налаштувати розташування програми на жорсткому диску. Однак в процесі може бути встановлено стороннє ПО, як то менеджер браузерів і елементи Яндекса, а також антивіруси Avast і McAfee. Щоб цього не сталося, слідуйте підказкам інсталятора на кожному етапі.

Щоб змінити мову елементів керування Screen-Shooter, клацніть лівою або правою кнопкою миші по іконці утиліти в треї Windows (правий нижній кут), після чого в випадаючому списку оберіть пункт «Settings». У вікні налаштувань перейдіть в розділ «General», використовуючи механізм вкладок, після чого оберіть відповідне значення мови вгорі праворуч. Щоб зміни вступили в силу, натисніть на кнопку «Apply».

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Офіційний сайт: screen-shooter.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити ScreenShooter для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про ScreenShooter!

Схожі програми