Monosnap 5.1.6

Monosnap

Monosnap – безкоштовний додаток, що дозволяє робити скриншоти і скринкасти робочого столу, вікон різних програм і цікавих моментів у іграх. Також ця програма має ряд інструментів для редагування створених у ній зображень, надсилання скриншотів друзям або збереження їх у хмарному сховищі.

Використовуючи інструменти програми, ви зможете додавати свої коментарі і редагувати вже створені скриншоти. У вас також є можливість виділяти лише частину знімка, і працювати тільки з ним. Програма дозволяє виділяти потрібну область з точністю до пікселів. Якщо вам необхідно підписати виділений скриншот, програма надає набір різних шрифтів і кольорів, щоб зробити ваші коментарі максимально яскравими і помітними.

Окрім звичайних засобів редагування у вбудованому редакторі є і більш просунуті. Ви можете створювати ефект розмиття на своїх скриншотах, або ж виділяти фрагменти у вигляді геометричних фігур.

Якщо ви великий шанувальник відеоігор і вічно змагаєтеся з друзями в проходженні рівнів, використовуйте для створення скриншотів цей сервіс. Monosnap працює без проблем і зависань на всіх версіях Windows. Крім того, програма має досить компактний розмір, а значить, не займе багато місця на жорсткому диску вашого ПК.

Щоб мати можливість зберігати зроблені скриншоти у хмарному сховищі і мати повний доступ до нього, вам необхідно авторизуватись. Після цього ви зможете розміщувати всі створені у програмі зображення абсолютно безкоштовно.

Ця програма може не тільки створювати скриншоти, але і робити фото з веб-камери. Ці фотографії можна відкривати у графічних редакторах і редагувати їх, як звичайні зображення.

Інтерфейс програми не відрізняється особливо складними моментами. У налаштуваннях Monosnap встановіть зручні для вас поєднання клавіш для створення та редагування скриншотів і просто використовуйте їх кожен раз, коли необхідно зберегти якийсь момент в грі або просто під час користування операційною системою та іншими програмами.

Для зручності користування Monosnap, у користувача є можливість використання спеціальної плаваючою іконки, за допомогою якої здійснюється легкий доступ до всіх можливостей цієї програми.

Переваги Monosnap

  • дозволяє створювати різні типи скриншотів і скринкасти;
  • є можливість створення фото з веб-камери;
  • можна зберігати скриншоти у хмарному сховищі;
  • підтримка гарячих клавіш;
  • простий і зрозумілий інтерфейс;
  • є підтримка російської мови.

Недоліки Monosnap:

  • обмежений набір інструментів для роботи з відео.

Висновок

Програма Monosnap є відмінною програмою для створення і редагування скриншотів і скринкастів. Можливість налаштування «під себе» і завантаження готових зображень «в хмару» вигідно відрізняє її від інших подібних програм.

Встановлення

Monosnap досить проста у встановленні. Завантажте інсталяційний файл і запустіть встановлення. Ви можете змінити місце зберігання файлів програми, вказати які ярлики створити при інсталяції, а також дозволити або заборонити Monosnap запускатися при старті операційної системи. Для русифікації програми увійдіть в її налаштування (Settings), відкрийте вкладку «Advanced» і в списку, що випадає «Language» оберіть «Русский».

Автор:
Офіційний сайт: monosnap.com
Оновлено:
Версія Windows: 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Monosnap для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Monosnap!

Схожі програми