Patch My PC 4.2.0.1

Patch My PC

Patch My PC – це утиліта, призначена для централізованого оновлення додатків, встановлених на комп'ютері користувача. Продукт розповсюджується безкоштовно в портативному варіанті і підтримує близько трьохсот найменувань програмного забезпечення.

Інструмент являє собою щось на кшталт єдиного центру керування, який дозволяє встановлювати та оновлювати компоненти системи без необхідності завантаження додаткових інсталяторів і вивчення їх версій. Програмні продукти представлені в Patch My PC плагінами, браузерами, плеєрами, архіваторами, графічними редакторами, засобами розробки, системними утилітами, мессенджерами й антивірусами.

Програма підтримує можливість тихого автоматичного встановлення компонентів і, таким чином, не вимагає постійного втручання і контролю з боку користувача. Крім того, до складу Patch My PC входить вбудований планувальник, який дозволяє задати час і тривалість роботи інструменту, наприклад, з метою щоденного оновлення ОС.

Поряд з встановленням програм Patch My PC може допомогти і з їх видаленням. Для цього в головному вікні інструменту відведено спеціальний розділ – «Uninstaller», робота якого нагадує аналогічний вбудований засіб самої Windows.

Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий. Головне меню, розташоване зліва, складається з великих значків-іконок з підписами і дозволяє перемикатися між основними розділами Patch My PC. Окремо розташовується також і перелік доступних користувачеві додатків, назва кожного з яких підсвічується відповідним кольором – червоним, зеленим або чорним – в залежності від того, чи потрібно йому оновлення або ж на комп'ютері встановлена ​​його актуальна версія.

Переваги Patch My PC

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Відсутність необхідності встановлення програми.
 • Можливість вибору компонентів, що підлягають встановленню або оновленню, за допомогою механізму чек-боксів.
 • Наявність вбудованого планувальника.
 • Підтримка як встановлення та оновлення, так і видалення програм.
 • Широкий спектр доступного ПЗ.
 • Підтримка тихого встановлення компонентів.
 • Підсвічування додатків в залежності від їх версії.

Недоліки Patch My PC

 • Відсутність підтримки російської та української мов.
 • Слабка підтримка системних компонентів, утиліт і драйверів.

Висновок

Програма добре працює, без збоїв, не зависає, проте користувачам слід пам'ятати, що підвищення зручності встановлення компонентів ОС за рахунок використання неофіційних централізованих джерел веде до пропорційного зниження надійності зазначених компонентів. Іншими словами, чим менше процесів контролює власник системи, тим більш непередбачуваним інколи буває результат її роботи.

Зміни в останній версії

 • Виправлені помилки.
Автор:
Офіційний сайт: patchmypc.com
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Patch My PC для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Patch My PC!

Схожі програми