NirLauncher 1.23.31

NirLauncher

NirLauncher – це пакет утиліт на всі випадки життя, об'єднаних в єдиному інтерфейсі. Продукт поширюється безкоштовно, не вимагає встановлення і включає в себе інструменти для відновлення паролів, спостереження за системою, дискові, мережеві, браузерні, офісні та інші програмні компоненти.

NirLauncher – це свого роду швейцарський ніж, який можна використовувати для моніторингу та аналізу роботи ОС Windows. Так, наприклад, програма дозволяє переглядати історію всіх встановлених на комп'ютері браузерів, пінгувати вузли локальної та глобальної мережі, відображати пристрої, підключені до Wi-Fi або Bluetooth, виводити на екран перелік доступних аудіо та відеокодеків, отримувати інформацію про контакти, які зберігаються в адресних книгах поштових клієнтів і месенджерів, здійснювати пошук файлів на жорстких дисках та інше. Ще одна ключова особливість NirLauncher полягає в можливості збагачення пакета іншими – сторонніми – утилітами і, відповідно, розширення його функціоналу.

Інтерфейс продукту досить простий в освоєнні, незважаючи на велику кількість складових компонентів. Всі представлені в програмі утиліти розподілені по розділах відповідно до цільового призначення. При цьому NirLauncher за замовчуванням надає детальну інформацію про кожну з них.

Переваги NirLauncher

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Наявність величезної кількості утиліт в складі.
  • Простий в освоєнні графічний інтерфейс користувача.
  • Всі компоненти програми є фірмовими і створені розробниками власноруч; більшість з них має власний інтерфейс.
  • Наявність вбудованої документації по кожному з пакетів, що входить до складу продукту.
  • Можливість додавання власних утиліт.
  • Відсутність необхідності встановлення програми.

NirLauncher працює коректно і досить швидко, навіть на малопотужних ПК. В цілому інструмент стане відмінним доповненням в арсеналі програмних засобів системних адміністраторів, а також фахівців технічної підтримки.

Увага

У звязку з тим, що деякі антивірусні програми визначають NirLauncher, як шкідливу програму, вона розповсюджується в вигляді архіву з паролем. Пароль: nirsoft9876$

Для русифікації збірника завантажте Russian Translation Pack, та розархівуйте його вміст в папку "NirSoft" (русифікація 32-х бітних утиліт) і папку "NirSoft/x64" (русифікація 64-х бітних утиліт).

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор: Nir Sofer
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
NirLauncher

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми NirLauncher. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії