My WIFI Router 3.0.64

My WIFI Router

My WIFI Router – це програма, покликана перетворити комп'ютер користувача в повноцінну точку доступу. Продукт поширюється безкоштовно, не вимагає реєстрації і відрізняється приємним зовнішнім виглядом і зручністю керування.

Робота My WIFI Router полягає в тому, щоб відкрити поточне Інтернет-з'єднання комп'ютера або ноутбука іншим пристроям з метою надати їм доступ до ресурсів глобальної мережі. При цьому абсолютно неважливо, який саме тип підключення до мережі Інтернет використовується самою точкою доступу (ПК), в той час як зв'язок сторонніх девайсів з нею здійснюється за допомогою технології бездротового з'єднання.

Програму з успіхом можна застосувати в умовах квартир, гуртожитків, невеликих офісів і кафе з метою простої та швидкої організації так званих хот-спотів без використання виділеного роутера або ж при виході останнього з ладу. При цьому обов'язковою умовою є постійна і безперебійна робота комп'ютера, виконуючого цю роль замість нього.

Функціонал My WIFI Router дозволяє переглядати детальну інформацію про підключені пристрої, вносити деякі з них в чорний список, а також налаштовувати таймер вимикання програми і, відповідно, всієї мережі. Крім того, інструмент надає адміністраторам Wi-Fi зон можливість транслювати ролики, фільми та інший відеоконтент, наприклад, з метою показу реклами і залучення відвідувачів в свої заклади.

Інтерфейс віртуального роутера виконаний з використанням нейтральних відтінків синього і сірого. У головному вікні компактно розміщуються список поточних абонентів, чорний список, а також актуальні дані (назва мережі і пароль) для зв'язку з точкою доступу. Вкладка «My Videos» дозволяє задати шлях до каталога з відеоматеріалами, які будуть доступні на всіх підключених пристроях. Велика кнопка внизу здійснює запуск хот-спота в один клік.

Переваги My WIFI Router

  • Поширення продукту на безкоштовній основі.
  • Інтуїтивно зрозумілий і виконаний у фірмовому стилі інтерфейс користувача.
  • Можливість трансляції відео абонентам мережі.
  • Наявність функції чорного списку.
  • Можливість автоматичного вимкнення хот-споту за таймером.

Недоліки My WIFI Router

  • Відсутність підтримки російської та української мов.

Висновок

Програма My WIFI Router працює коректно, без збоїв, не зависає. Підійде в якості швидкого рішення або тимчасової заміни роутера, що вийшов з ладу, в умовах невеликих навантажень. Однак для організації повноцінного керованого доступу користувачів до мережі Інтернет рекомендується все ж застосовувати спеціалізоване обладнання, яке має більше число механізмів захисту і забезпечення надійності.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: TX Network
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
My WIFI Router

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми My WIFI Router. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії