MEmu 7.5.6

MEmu

MEmu – це емулятор операційної системи Android, призначений для запуску мобільних додатків на комп'ютерах під керуванням ОС Windows. В основу програми покладені механізми віртуалізації, що дозволяють запускати кілька незалежних операційних систем (в нашому випадку Windows і Android) на базі одних і тих самих обчислювальних потужностей.

Основним призначенням емулятора є запуск Android-ігор без використання телефону або планшета. При цьому користувачеві доступне гнучке налаштування власного «пристрою», яке обмежується тільки можливостями персонального комп'ютера. На додаток до цього програма підтримує роботу джойстиків, геймпадів і рулів, а прив'язка мобільних функцій до клавіш клавіатури зробить гру максимально комфортною.

Запуск додатків, робота яких неможлива без прив'язки до геопозіціі, здійснюється завдяки вбудованому в MEmu симулятора розташування GPS. Таким чином, користувачеві стають доступні різні карти, трекери, сервіси інтернет-магазинів, розкладу і метеослужби.

Ще однією перевагою програми є можливість запуску популярних месенджерів, що актуально при відсутності у користувача фізичного Android-пристрою і дозволяє йому залишатися на зв'язку з колегами і друзями.

Інтерфейс емулятора виконаний в темних тонах. Панель елементів керування являє собою перелік значків-іконок і винесена в окрему область збоку віртуального екрану. Швидке встановлення додатків можна здійснити завдяки опції «drag-n-drop» за допомогою звичайного перетягування APK-файлів в робочу область програми. З метою використання декількох ігрових акаунтів для однієї гри користувач може створювати, видаляти і дублювати віртуальні машини, а перехід між версіями операційної системи дозволить йому запустити більшу частину асортименту Google Play.

Переваги MEmu

 • Поширення продукту на безкоштовній основі.
 • Підтримка сучасних операційних систем сімейства Microsoft Windows.
 • Можливість гнучкого налаштування, яка включає в себе емуляцію безлічі апаратних параметрів – загальної продуктивності системи, кількості ядер процесора, обсягу оперативної пам'яті, частоти і роздільної здатності екрану, моделі віртуального пристрою, оператора зв'язку, номера телефону і IMEI, MAC-адреси та інших.
 • Підтримка декількох версій ОС Android.
 • Можливість створення і керування декількома віртуальними машинами.
 • Можливість симуляції GPS-розташування.
 • Підтримка ігрових пристроїв.
 • Прив'язка функціоналу мобільного пристрою до клавіш клавіатури.
 • Підтримка функції «drag-n-drop».
 • Можливість синхронізації емулятора з фізичним пристроєм.
 • Підтримка російської та української мов.

Недоліки MEmu

 • Присутність реклами.
 • Досить високі системні вимоги, які включають в себе наявність процесора з підтримкою апаратної віртуалізації.

Висновок

Емулятор MEmu дозволяє ознайомитися з системою Android ще до набуття повноцінного пристрою. Що ж стосується безпосередньо ігор, то, маючи в своєму розпорядженні ресурси високопродуктивних систем, користувач зможе перенести позитивні враження на великий екран.

Увага

Працездатність програми неможлива на базі процесорів, які не підтримують технологію апаратної віртуалізації Intel VT-x або AMD-V.

Встановлення MEmu

Емулятор доступний для завантаження на сторінці завантаження перехід на яку станься після натиснення на кнопку Завантажити. Щоб розпочати інсталяцію, завантажте і запустіть файл Memu-Setup.exe. При появі вікна контролю облікових записів користувачів Windows (UAC) виберіть пункт Так, щоб підтвердити внесення необхідних змін програмою-інсталятором. У вікні установника прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши відповідний пункт галочкою.

Щоб змінити шлях розташування програми клацніть Custom. Далі вкажіть назву каталогу, куди надалі буде встановлена ​​програма. Після цього натисніть Install і дочекайтеся завершення процесу. Щоб запустити емулятор MEmu клацніть Launch у вікні майстра встановлення або запустіть його, використовуючи ярлик на робочому столі.

Щоб змінити мову інтерфейсу емулятора клацніть по значку із зображенням шестерінки на панелі інструментів. Далі перейдіть в розділ General, після чого вкажіть необхідне значення параметру Language. Натисніть кнопку Save. Зміни вступлять в силу після перезавантаження програми.

Зміни в останній версії

 • Підтримка 120 кадрів для FLO та інших інших ігор.
 • Виправлена проблема, яку ігрові символи іноді переміщаються в протилежному напрямку після випуску лівої палички контролера.
 • Виправлена проблема сумісності «PUBG Lite».
 • Виправлена проблема сумісності «Epic Seven».
Автор: Microvirt
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
MEmu

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми MEmu. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії