LINE 7.8.1 Build 2731

LINE

LINE – це програма для миттєвого обміну повідомленнями, яка завоювала визнання серед користувачів з Азії. Мессенджер переведений на кілька мов, в тому числі і російську. Поширюється на безкоштовній основі. Додатково продукт містить контент, який пропонується користувачам за гроші.

За характером своєї роботи LINE IM мало чим відрізняється від інших подібних інструментів. Основне призначення програми полягає в обміні текстовими повідомленнями між абонентами. Крім цього, користувачі отримують можливість здійснювати аудіо та відеодзвінки, передавати один одному зображення, звукові та відеоматеріали.

Формат спілкування в LINE виходить за рамки звичного тет-а-тет. Так, месенджер дозволяє об'єднувати в групи до п'ятдесяти абонентів зі списку контактів. Це дає можливість користувачам виносити будь-які питання на загальний розгляд, проводити наради та інше.

Програма включає в себе кілька сотень авторських стікерів та емодзі. Крім того, в фірмовому магазині LINE користувачі мають можливість придбати додатковий контент.

Інтерфейс мессенджера схожий на інші подібні засоби обміну миттєвими повідомленнями. Головне вікно поділено на декілька робочих зон, в тому числі панель контактів, область введення повідомлень і, власне, чат.

Фон діалогового вікна можна змінити нарівні зі шрифтом, що дозволяє підігнати вміст програми під будь-який, навіть найменший, екран. Додатково LINE IM підтримує управління за допомогою гарячих клавіш.

Засобами месенджера можна передати файли наступних форматів: JPG, PNG, GIF, MP3, WAV, WMA, AAC, M4A, M4P, 3GP, MOV, MPEG, MP4, AVI, MKV.

Переваги LINE

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Наявність російської локалізації програми.
 • Підтримка голосових і відеодзвінків.
 • Підтримка обміну файлами.
 • Можливість створення групових бесід.
 • Наявність стрічки новин з можливістю перегляду офіційних контактів відомих світових брендів і корпорацій.
 • Можливість кастомізації кольору фону і шрифтів.
 • Підтримка функції синхронізації діалогів на всіх пристроях з встановленим LINE.
 • Підтримка гарячих клавіш.

Недоліки LINE

 • Відсутність підтримки української мови.
 • Відсутність можливості виділення декількох повідомлень за раз.

Висновок

Програма досить зручна в користуванні. Робочі області, наприклад, список контактів та діалогове вікно підтримують функцію масштабування. В цілому, додаток можна рекомендувати для повсякденного використання широкому колу користувачів.

Встановлення LINE

Встановлення месенджера здійснюється в кілька кліків. Для реєстрації аккаунта користувачеві необхідно мати під рукою мобільний телефон. Увійти в обліковий запис можна і за допомогою введення даних електронної пошти.

Щоб змінити мову інтерфейсу LINE IM, натисніть на кнопку із зображенням трьох крапок внизу зліва головного вікна, після чого виберіть пункт «Settings». У вікні, перейдіть в розділ «Basic» і вкажіть необхідне значення мови параметру «Language». Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте програму.

Зміни в останній версії

 • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: LINE Corporation
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
LINE

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми LINE. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії