Keyran 1.3.6

Keyran

Keyran — програма для створення та запуску макросів дій клавіатури та миші для ПК Windows. Це досить потужний інструмент, який дозволяє вам створювати складні макроси та налаштовувати їх відповідно до потреб. Все це можна робити в інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі з максимальним комфортом.

Всі геймери знають, як набридає виконувати однотипні дії незлічену кількість разів. Якщо ви хочете спростити собі життя і досягати прогресу в грі швидше, обов'язково встановіть цю утиліту. Написані вами макроси стануть чудовим помічником в онлайн-іграх. Ви зможете призначити будь-які завдання для будь-яких клавіш на клавіатурі чи миші. Наприклад, цілу серію комбо-ударів можна виконати натисканням однієї клавіші на клавіатурі. Створеними макросами можна ділитися з іншими користувачами.

Редактор є досить простим у використанні. Для створення макросу необхідно створити новий файл макросу і записати натискання клавіш або ввести їх вручну за допомогою екранної клавіатури та миші. Записані команди з'являться на головному екрані. Слід зазначити, що в Keyran також є база вже готових макросів для багатьох популярних ігор: Dota, Owerwatch, Fifa і т.д. Ви можете використовувати будь-який з них безкоштовно і не витрачати час на створення нових.

Важливо! Keyran — умовно-безкоштовна програма, щодня видається 2 години безкоштовного використання. Ви можете отримати більше безкоштовного часу, якщо завантажуватимете макроси та скрипти в загальну базу або виконуватимете інші завдання програми.

Особливості та переваги Keyran

  • Миттєва синхронізація програми з грою.
  • Наявність готових макросів.
  • Можливість роботи у згорнутому режимі.
  • Наявність режиму інкогніто, що ускладнює виявлення засобами захисту.
  • Простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  • Наявність гнучких налаштувань.
  • Відмінна сумісність із усіма моделями периферійних пристроїв.
  • Мінімальні вимоги до системи.

Зміни в останній версії

  • Поліпшено алгоритми запуску версії інкогніто.
Автор:
Офіційний сайт: keyran.net
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Keyran для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Keyran!

Схожі програми