Fotor 3.7.1

Fotor

Fotor – це безкоштовний редактор фотографій з функціями створення колажів і пакетної обробки. Програма надає користувачеві можливість придбання Pro-версії, а в якості факторів, що спонукають до «апдейту», виступають рекламні банери і водяні знаки на зображеннях в версії Free.

До складу редактора входять як звичні, найбільш часто використовувані, інструменти первинної обробки – обрізка, кадрування, корекція кольору, регулювання яскравості і контрасту – так і менш популярні опції на зразок додавання текстур, кордонів, рамок і різноманітних ефектів. Освоєння останніх не складе особливих труднощів для користувача, оскільки грунтується не на обертанні всіляких «крутилок» і повзунків, а на використанні шаблонів з попередньо-налаштованими параметрами. При цьому послідовне перемикання між ними дозволяє моментально побачити різницю від застосування того або іншого варіанту заготовки.

У редакторі Fotor розробниками передбачено цілий окремий підрозділ, призначений для обробки лиць. За його допомоги користувачі зможуть видалити на фотографіях ефект червоних очей, додати рум'янець, відбілити зуби, приховати зморшки, складки, родимки, шрами, синці та інші небажані елементи. Додатково можна підкоригувати форму обличчя, забарвлення очей і губ, надати бровам і віям об'єму і щільність.

Ще однією примітною комбінацією функцій є фокусування з наведенням різкості на одній області зображення з одночасним розмиванням інших його зон. Це дозволяє створити по-справжньому професійні фото подібно знімкам, зробленим за допомогою цифрових дзеркальних камер.

Інтерфейс програми виконаний у фірмовому стилі. За замовчуванням Fotor використовує темну тему оформлення, дотримуючись тенденцій сучасних редакторів. Вікно вітання поділено на чотири блоки - власне редактор, майстер створення колажів, ретушер і пакетний обробник. Робоча область із зображенням не захаращена інструментами, перемикання між ними здійснюється легко і невимушено.

Редактор підтримує найпоширеніші формати файлів, як то JPG, PNG, TIFF, GIF, BMP і RAW.

Переваги Fotor

  • Безкоштовність продукту.
  • Наявність величезної кількості інструментів і ефектів з заздалегідь налаштованими параметрами.
  • Підтримка пакетної обробки фотографій.
  • Підтримка популярних форматів файлів.
  • Можливість створення колажів.
  • Наявність фірмового інтерфейсу програми.

Недоліки Fotor

  • Відсутність підтримки російської та української мов інтерфейсу.
  • Наявність фірмових водяних знаків і реклами в безкоштовній версії.

Висновок

Редактор можна порадити переважно початкуючим дизайнерам, які тільки роблять свої перші кроки на цій ниві і ще не визначилися з вибором основного інструменту обробки. Що ж стосується професіоналів, то тут Fotor не помічник через наявність в програмі водяних знаків і рекламних банерів, які обмежують користувача і відволікаючих його.

Встановлення Fotor

Встановлення редактора складається з чотирьох кроків. На етапі вітання майстра прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши відповідний пункт знизу галочкою, після чого натисніть «Next». Далі розташуйте програму в зручному для себе місці на жорсткому диску вашого ПК. Шлях можна залишити недоторканим за замовчуванням («Next») або змінити після натискання на кнопку «Browse». На наступному кроці дочекайтеся завершення встановлення всіх компонентів, після чого створіть ярлик програми на робочому столі (опціонально) і закрийте інсталятор, клацнувши «Finish». 

Зміни в останній версії

  • Оновлення конструктивних особливостей.
  • Виправлення помилок і поліпшення продуктивності.
Автор: Everimaging Limited
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Fotor

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Fotor. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії