DiskCheckup 3.5 (Build 1001)

DiskCheckup

DiskCheckup – це безкоштовний монітор стану жорстких дисків для ПК Windows. Програма не вимагає оплати при її використанні в особистих цілях. Що ж стосується компаній і корпорацій, то для них розробники надають можливість покупки ліцензії за відносно скромну ціну.

Основне завдання монітора HDD у вигляді DiskCheckup полягає в тому, щоб оцінити ступінь надійності жорсткого диска в його поточному стані, вказати користувачеві на можливі слабкості пристрою і наявність в його роботі помилок. З цією метою утиліта використовує технологію SMART і дозволяє адміністратору системи отримувати інформацію щодо «здоров'я» власного магнітного носія за допомогою безлічі програмних індикаторів.

Засобами утиліти може бути також отримана деталізована інформація про будову жорсткого диска. Програма здатна відображати геометрію HDD, його ID, серійний номер, перелік підтримуваних функцій, а також середню та максимальну тривалість читання і запису даних.

Крім того розробники виводять на перший план ще одну опцію утиліти, а саме можливість DiskCheckup розпізнавати і встановлювати розмір для прихованих областей HDD, таких як HPA і DCO, до яких у користувача в звичайних умовах немає доступу. В результаті зазначені зони можуть бути видалені безповоротно з вивільненням службового вмісту.

Інтерфейс DiskCheckup досить простий, якщо не сказати, скромний, на що вже натякають і самі системні вимоги. Програма не пропонує користувачам ні фірмових тем оформлення, ні яскравих авторських іконок, ні можливості кастомізації монітора під свої потреби.

Переваги DiskCheckup

Поширення продукту на безкоштовній основі.
Підтримка російської мови інтерфейсу.
Можливість відображення геометрії диска.
Можливість виявлення і видалення прихованих областей носія, таких як HPA і DCO.
Можливість аналізу стану HDD за допомогою технології SMART і моніторингу програмних індикаторів.
Підтримка опцій короткого і розширеного варіанту самотестування диска.
Можливість вимірювання температури HDD.

Недоліки DiskCheckup

  • Переклад програми місцями залишає бажати кращого.
  • Відсутність української локалізації програми.
  • Застарілий інтерфейс утиліти. Відсутність власного стилю.
  • Відсутність підказок і докладних описів щодо тієї чи іншої виконуваної дії.

Висновок

Утиліта запускається і працює коректно, не викликаючи зависання операційної системи, однак порівняно невеликий набір параметрів не дозволяє використовувати DiskCheckup в широкому колі завдань як основний засіб моніторингу компонентів ПК.

Встановлення DiskCheckup

Встановлення програми просте і не займає багато часу. На етапі вітання майстра встановлення натисніть Next. Далі прочитайте і прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши пункт I accept the agreement маркером-крапкою. Клацніть Next повторно. За необхідності змініть шлях встановлення монітора, клацнувши мишею по кнопці Browse. В іншому випадку ще раз натисніть Next. Далі оберіть назву каталогу в меню Пуск, в якому будуть розташовуватися компоненти DiskCheckup. Клацніть Next, щоб перейти до кроку створення ярлика запуску утиліти на робочому столі. Для цього відзначте відповідний пункт галочкою. Щоб почати процес встановлення натисніть Next та Install. Після закінчення процесу натисніть Next і Finish, щоб закрити інсталятор і почати використовувати програму.

Щоб змінити мову інтерфейсу DiskCheckup скачайте і розпакуйте (із заміною) файл з російською локалізацією localization.txt в кореневу директорію зі встановленою програмою. Для роботи з архівами може знадобитися додаткове програмне забезпечення, завантажити яке можна на сторінках нашого сайту. 

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор: PassMark® Software
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
DiskCheckup

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми DiskCheckup. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії