BlueMaxima's Flashpoint 10

BlueMaxima's Flashpoint

BlueMaxima's Flashpoint — це унікальний проект, метою якого є архівування та збереження великої кількості веб-ігор. Архіватор містить контент, створений на різних веб-платформах, включаючи Adobe Flash.

Після припинення підтримки Adobe Flash Player (31.12.2020) питання про збереження Flash-контенту стало особливо гостро, оскільки це дійсно величезна кількість якісного контенту, який не хотілося би втратити. Проект BlueMaxima's Flashpoint покликаний зберегти якомога більше флеш-ігор і анімацій Flash, щоб вони не загубилися у часі і могли радувати користувачів ще багато років.

Сьогодні в його базі більше 70 000 флеш-ігор і 8000 анімацій, які працюють на 20 різних платформах. Додаток надає користувачеві повний список флеш-ігор, які розділені по платформах і відсортовані за назвою, розробником та видавцем. Ця сторінка дуже важка, оскільки список величезний. Щоб знайти потрібну гру скористайтеся Пошуком, доступним в браузері, натисніть клавіші Ctrl+F і впишіть назву гри.

Версії BlueMaxima's Flashpoint

Розробники програмного забезпечення підготували для користувачів дві версії: Flashpoint Infinity і Flashpoint Ultimate.

Flashpoint Infinity — це полегшена версія програми, призначена для звичайних гравців і користувачів. Інтернет потрібен лише, коли ви завантажуєте гру вперше, після чого можна грати в автономному режимі. Логотипи та скріншоти завантажуються за запитом. Оновити можна тільки після перевстановлення лаунчера. Доступний як саморозпаковуваний установник (також може бути витягнутий з допомогою 7-zip). Розмір 500 МБ в форматі архіву, 2 ГБ при встановленні. Розмір файлу збільшується по мірі використання.

Flashpoint Ultimate — повний пакет з усіма іграми, призначений для архівістів та зберігачів даних. Інтернет не потрібен. Має розмір 478 ГБ в форматі архів і 532 ГБ після розпакування. Ця версія не тільки пропонує доступ до всіх ігор і анімацій, але також включає в себе всі ескізи та інші графічні елементи. Можна оновити до більш нової версії за допомогою Flashpoint Ultimate Updater. Доступний як торрент і як файл 7Z (qBittorrent і Free Download Manager необхідні для торрента і 7Z відповідно).

Встановлення BlueMaxima's Flashpoint

Увага! Якщо ви використовуєте антивіруси Avast або AVG, вони можуть заважати роботі Flashpoint. Avast і AVG — не єдині антивіруси, які перешкоджають роботі Flashpoint. Якщо у вас навіть інший антивірус, вам також необхідно слідувати інструкції нижче, щоб додаток працював належно.

Перед встановленням обов'язково потрібно додати папку, в яку безпосередньо буде проводитися встановлення, у виключення антивірусів. Особливо це стосується вищезгаданих Avast і AVG, оскільки вони можуть пошкодити архів. Якщо після встановлення ігри не запускаються, потрібно перевірити заблоковані антивірусом файли і додати у виключення ті, що відносяться до Flashpoint.

Зміни в останній версії

  • Додана підтримка багатьох нових полігонів: AXEL Player, Adobe Atmosphere, Alambik, AnimaFlex, Cult3D, DeepV, Hyper-G, LiveMath, Octree View, Play3D, ProtoPlay, REBOL, Xara Plugin.
  • Всі нові ігри за замовчуванням заархівовані, а багато ігор, які раніше входили до Flashpoint, були архівовані. Це призводить до того, що кількість файлів в цій версії значно менше, ніж 9.0.
  • Оновлена панель запуску для підтримки фільтрів тегів і виправлення помилок.
  • Оновлений Flashpoint Secure Player для кращої підтримки клавіш зі стрілками в певних заголовках.
  • Доданий плейлист Flashpoint Super Hall of Fame, об'єднання мікроплейлістов, регулярний Hall of Fame і інші різноманітні рекомендації, які служать новим універсальним магазином для нових користувачів Flashpoint.
  • Таким чином, старий Зал слави і більшість мікроплейлистів були видалені.
  • Додані три нові теми - Light, Steel Blue і Red Velvet.
  • Багато ігор оновлюються з одним або двома відсутніми файлами.
  • Звичайні тисячі виправлень метаданих.
Автор: BlueMaxima
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
BlueMaxima's Flashpoint

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми BlueMaxima's Flashpoint. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії