Flashpoint 11.1

Flashpoint

Flashpoint — це унікальний проект, метою якого є архівування та збереження великої кількості веб-ігор. Архіватор містить контент, створений на різних веб-платформах, включаючи Adobe Flash.

Після припинення підтримки Adobe Flash Player (31.12.2020) питання про збереження Flash-контенту стало особливо гостро, оскільки це дійсно величезна кількість якісного контенту, який не хотілося б втратити. Проект Flashpoint покликаний зберегти якомога більше флеш-ігор і анімацій Flash, щоб вони не загубилися у часі та могли радувати користувачів ще багато років.

Сьогодні в його базі понад 70 000 флеш-ігор і 8000 анімацій, які працюють на 20 різних платформах. Додаток надає користувачеві повний список флеш-ігор, які розділені по платформах і відсортовані за назвою, розробником та видавцем. Ця сторінка дуже важка, оскільки список величезний. Щоб знайти потрібну гру скористайтеся пошуком, доступним в браузері, натисніть клавіші Ctrl+F і впишіть назву гри.

Версії Flashpoint

Розробники програмного забезпечення підготували для користувачів дві версії: Flashpoint Infinity і Flashpoint Ultimate.

Flashpoint Infinity — це полегшена версія програми, призначена для звичайних гравців і користувачів. Інтернет потрібен лише, коли ви завантажуєте гру вперше, після чого можна грати в автономному режимі. Логотипи та скріншоти завантажуються за запитом. Оновити можна тільки після перевстановлення лаунчера. Доступний як саморозпаковуваний установник (також може бути витягнутий з допомогою 7-zip). Розмір 500 МБ у форматі архіву, 2 ГБ при встановленні. Розмір файлу збільшується в міру використання.

Flashpoint Ultimate — повний пакет з усіма іграми, призначений для архівістів та зберігачів даних. Інтернет не потрібен. Має розмір 478 ГБ у форматі архів і 532 ГБ після розпакування. Ця версія не тільки пропонує доступ до всіх ігор і анімацій, але також містить всі ескізи та інші графічні елементи. 

Встановлення Flashpoint

Увага! Якщо ви використовуєте антивіруси Avast або AVG, вони можуть заважати роботі Flashpoint. Avast і AVG — не єдині антивіруси, які перешкоджають роботі Flashpoint. Якщо у вас навіть інший антивірус, вам також необхідно слідувати інструкції нижче, щоб додаток працював належно.

Перед встановленням обов'язково потрібно додати папку, в яку безпосередньо буде проводитися встановлення, у виключення антивірусів. Особливо це стосується вищезгаданих Avast і AVG, оскільки вони можуть пошкодити архів. Якщо після встановлення ігри не запускаються, потрібно перевірити заблоковані антивірусом файли та додати у виключення ті, що відносяться до Flashpoint.

Зміни в останній версії

  • Оновлено лаунчер, можливо, виправлено проблему з відключенням від серверної частини, додано гру дня та інші виправлення.
  • Додано тему HypnOS від Spacy.
  • Додано тему /f/ від Shady.
  • Тисячі виправлень метаданих.
  • Сотні замінених логотипів та скріншотів.
  • Заархівовано ще 7000 ігор.
  • Виправлено альтернативні програми, які не відкривалися, якщо вони використовували браузер.
  • Оновлено конфігурацію сервера для покращення сумісності з іграми WebGL.
  • Оновлено набори логотипів.
  • Це велике оновлення; у цьому журналі змін може бути ще щось, про що ми не згадали.
Автор:
Офіційний сайт: flashpointarchive.org
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Flashpoint для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Flashpoint!

Схожі програми