Ashampoo ClipFinder HD

Ashampoo ClipFinder HD 2.52

Ashampoo ClipFinder HD

Ashampoo ClipFinder HD – це завантажувач відео з топових порталів. Продукт розповсюджується безкоштовно і підтримує безліч мов, включаючи українську.

Програма здатна виконувати одночасний пошук роликів відразу на декількох відеохостингах. ClipFinder підтримує роботу з YouTube, Vimeo, Flickr, Facebook, Dailymotion, Veoh, Izlesene, Metatube, Aol., MSN Video, Tudou і Youku. Останній є найбільшим за кількістю відвідувань порталом в Китайській Народній Республіці.

Програма дозволяє не тільки завантажувати, але і попередньо переглядати знайдені ролики. Таким чином, користувачі будуть точно знати, що завантажують якісний і відповідний до їхніх вимог контент. Крім того, процес завантаження в ClipFinder може супроводжуватися одночасною конвертацією відеокліпів у формати WMV, FLV та WebM.

Інтерфейс продукту пропонує користувачам дві повноцінні теми – нову і класичну, кожна з яких додатково представлена ​​в трьох кольорах: синьому, зеленому і червоному. Елементи керування нечисленні й представлені всілякими кнопками, вкладками і випадаючими списками.

Переваги Ashampoo ClipFinder HD

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Підтримка української мови інтерфейсу.
 • Наявність кількох тем оформлення.
 • Підтримка одночасного пошуку роликів відразу на декількох сервісах з можливістю відключення будь-якого з них.
 • Наявність функції попередньо знайдених кліпів.
 • Можливість конвертації роликів в процесі їх завантаження на ПК.
 • Досить зрозумілий інтерфейс користувача.

Недоліки Ashampoo ClipFinder HD

 • Необхідність надання адреси електронної пошти в процесі встановлення програми з метою отримання безкоштовного ключа активації.
 • Періодичні залипання інтерфейсу програми.

Висновок

Навряд чи можна припустити, що Ashampoo ClipFinder HD стане таким інструментом, нестача якого гостро відчувається користувачем. Програма рекомендується швидше для тих випадків, коли самостійний пошук відеороликів завершився невдачею.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу інструменту, перейдіть на вкладку «Settings» в його головному меню у верхній частині інтерфейсу користувача. В переліку налаштувань, що з’явився, перейдіть до розділу «Language selection», після чого виберіть відповідне значення мови в списку нижче та клікніть по ньому лівою кнопкою миші. У разі успіху зміни будуть прийняті і набудуть чинності негайно.

Зміни в останній версії

 • Оновлення порталу.
 • Дрібні виправлення.
Автор:
Офіційний сайт: www.ashampoo.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Ashampoo ClipFinder HD для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Ashampoo ClipFinder HD!

Схожі програми