Adobe Flash Player Uninstaller 32.0.0.465

Adobe Flash Player Uninstaller

Adobe Flash Player Uninstaller – це безкоштовна офіційна утиліта від компанії Adobe Systems, покликана провести повне і коректне видалення Flash-плеєра. Програма дозволяє безповоротно видалити тільки «десктопну» версію Flash Player, яка була встановлена ​​користувачем вручну або в комплекті з іншим ПО, при цьому не зачіпаючи Flash-модулів, що входять до складу деяких веб-браузерів на зразок Google Chrome і Microsoft Edge.

Видалення плеєра за допомогою цієї утиліти дозволяє знизити можливе навантаження на процесор комп'ютера, створюване додатками на Flash-платформі, прибрати відтворення реклами в деяких браузерах, таких як Microsoft Internet Explorer, а також закрити уразливості операційної системи користувача, пов'язані з роботою флеш-контенту.

Інтерфейс програми виконаний у фірмовому стилі Adobe, характерному для інших її додатків, наприклад, Acrobat Reader. Для керування процесом видалення користувачеві довірили лише дві кнопки – власне видалення Flash Player і вихід з утиліти.

Переваги Adobe Flash Player Uninstaller

  • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
  • Підтримка багатомовності.
  • Простота і зручність інтерфейсу програми.
  • Відсутність необхідності встановлення утиліти.
  • Повна автоматизація процесу видалення.

Недоліки Adobe Flash Player Uninstaller

  • Неможливість змінити мову програми без зміни мови операційної системи.
  • Погана інтеграція з іншими додатками, які використовують можливості плеєра, наприклад, браузерами. Іншими словами утиліта не дозволяє видалити або вимкнути модулі Flash, що входять до складу Google Chrome, Microsoft Edge і інших програм безпосередньо з меню інтерфейсу.

Висновок

Незважаючи на всі недоліки плеєра, які активно проявляються в сучасному віртуальному світі, як то вразливість, закритість і створення навантаження на апаратну базу, користувачеві все ж слід бути акуратним. Адже після видалення Flash Player в його операційній системі і браузері крім рекламних роликів перестане відображатися деякий корисний контент, не кажучи вже про сайти і ігри, що повністю написані на Flash.

Встановлення Adobe Flash Player Uninstaller

Програма не вимагає встановлення. Щоб завантажити утиліту uninstall_flash_player.exe, натисніть кнопку Завантажити на цій сторінці опису продукту. За необхідності збережіть виконуваний файл в зручному для Вас місці, наприклад, на робочому столі або в призначеному для користувача каталозі. Запустіть програму. У разі появи вікна контролю облікових записів Windows (UAC) підтвердіть дію, клацнувши Так. Провести видалення Flash Player можна після натискання кнопки Видалити в вікні інтерфейсу програми.

Adobe Flash Player Uninstaller не дозволяє вибрати мову інтерфейсу. Замість цього програма аналізує мову Вашої операційної системи і відображає головне вікно утиліти з аналогічними параметрами локалізації.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор: Adobe
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
Adobe Flash Player Uninstaller

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Adobe Flash Player Uninstaller. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії