4K Video Downloader

4K Video Downloader 4.27.1.5590

4K Video Downloader

4K Video Downloader – це безкоштовний відеозавантажувач з можливістю платного розширення функціоналу. Програма взаємодіє з більшістю популярних сервісів і дозволяє завантажувати вподобані ролики за одним натисненням кнопки миші.

У відповідності зі своїми назвою 4K Video Downloader дозволяє здійснити завантаження відео з найвищою роздільною здатністю з таких ресурсів, як YouTube, Vimeo, Facebook, SoundCloud, Flickr, Tumblr, DailyMotion та інших. Програма оснащена підтримкою кількох типів вихідних форматів, що дає можливість зберігати відеоматеріал для його подальшого відтворення на різних мультимедійних пристроях, найбільш поширені з яких – це смартфони, планшети і телевізори.

Засобами 4K Video Downloader можуть бути також завантажені і аудіодоріжки. Таким чином, отримуючи звукову складову з відеофайлу і зберігаючи її в належному форматі, користувач може швидко і легко поповнити власну музичну бібліотеку.

Крім основних можливостей, програма дозволяє завантажити відео, раніше недоступні в заданому регіоні, завдяки вбудованій функції проксі-сервера. При цьому користувач може обмежити швидкість вхідних і вихідних з'єднань, тим самим знижуючи навантаження на канал і вивільняючи ресурси для інших додатків, що використовують доступ до інтернету у своїй роботі, таких, наприклад, як браузер.

Платні опції 4K Video Downloader містять можливість завантаження вмісту цілих відеоканалів. При цьому додавання нових роликів в мережі супроводжується їх автоматичним завантаженням і на ПК користувача.

Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий і не перенасичений елементами керування. З метою підвищення зручності користувача 4K Video Downloader самостійно підхоплює вміст буфера обміну і не вимагає постійного повторення команд типу «копіювати-вставити». Крім того завантажувач пропонує користувачеві так званий розумний режим роботи, при якому якість і формат вихідного файлу налаштовується одноразово і використовується в подальшому при завантаженні відео на постійній основі.

У якості результату завантаження аудіо і відеофайлів користувачеві доступні такі формати: MP3, M4A, OGG, MP4, MKV і 3GP.

Переваги 4K Video Downloader

 • Можливість безкоштовного використання продукту.
 • Наявність російськомовної локалізації програми.
 • Можливість отримання звукової доріжки.
 • Можливість збереження роликів і аудіо в декількох форматах.
 • Можливість налаштування вихідного файлу.
 • Інтеграція з безліччю популярних сервісів.
 • Можливість завантаження роликів з дозволом аж до 4К.
 • Простий і зручний інтерфейс програми.
 • Підтримка автоматичного (розумного) режиму роботи.
 • Можливість регулювання швидкості Інтернет-з'єднання.
 • Можливість взаємодії зі сторонніми проксі-серверами.

Недоліки 4K Video Downloader

 • Відсутність підтримки української мови.
 • Не всі можливості доступні в безкоштовній версії.

Висновок

Програма стане в нагоді як любителям розважальних роликів, так і професіоналам, підписаних не на один десяток однотипних тематичних каналів і в чиїх інтересах постійно перебувати в курсі всіх подій зі свого кола інтересів.

Встановлення 4K Video Downloader

Щоб встановити програму запустіть файл-інсталятор з розширенням .MSI. У вікні майстра установки натисніть Next. Прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши цей пункт галочкою, після чого знову натисніть Next. Далі вкажіть установнику шлях майбутнього розташування програми. За необхідності дане значення можна змінити, клацнувши мишею по кнопці Change. Щоб перейти безпосередньо до процесу установки натисніть Next та Install. Закриття майстра по завершенні установки здійснюється після натискання на кнопку Finish.

Щоб змінити мову інтерфейсу програми клацніть Tools -> Preferences на панелі меню вгорі ліворуч, або використовуйте значок-іконку із зображенням інструментів, розташований в правому верхньому куті головного вікна. У вікні налаштувань перейдіть на вкладку General, після чого виберіть необхідне значення мови із запропонованого списку в нижній частині розділу (параметр Language). Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте 4K Video Downloader.

Автор:
Офіційний сайт: www.4kdownload.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити 4K Video Downloader для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про 4K Video Downloader!

Схожі програми