VSO Downloader

VSO Downloader 6.0.0.119

VSO Downloader

VSO Downloader – це безкоштовний завантажувач розважального та освітнього контенту з мережі Інтернет. Крім того, програма дозволяє конвертувати вподобане відео в популярні формати для перегляду як на ПК, так і на інших пристроях.

VSO Downloader підтримує механізми завантаження понад тисячу веб-сайтів, таких як YouTube, IMDB, Kinopoisk, VK, EuroSport і багатьох інших. Користувачеві необхідно всього лише відкрити програму і запустити будь-який відеоролик, після чого завантаження почнеться автоматично.

Програма надає користувачеві можливість одночасного завантаження декількох файлів. Також в його розпорядженні знаходяться опції зупинки (паузи) та довантаження (повторного запуску). При цьому фільтри, що входять до складу завантажувача, своєчасно розпізнають і видалять набридливу рекламу, залишивши виключно корисний вміст.

VSO Downloader сумісний з більшістю популярних браузерів – Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari, а також з безліччю VPN-клієнтів, завдяки чому забезпечується максимальна безпека і конфіденційність перебування користувача онлайн.

Інтерфейс програми виконаний у фірмовому стилі. Набір інструментів і розташування елементів нагадують відомі torrent-клієнти. Завантаження відео виконується швидко і легко за допомогою автоматичного визначення URL-адреси.

VSO Downloader здатний завантажувати відеофайли з роздільною здатністю до 4К, витягувати звукові доріжки, розпізнавати і зберігати потокове відео і радіоефір, а також переводити це все в підходящі формати з метою подальшого відтворення на будь-якому програвачі.

Переваги VSO Downloader

 • Підтримка сучасних операційних систем сімейства Microsoft Windows.
 • Безкоштовність продукту.
 • Підтримка російської локалізації програми.
 • Зручний і зрозумілий інтерфейс.
 • Підтримка великої кількості Інтернет-ресурсів.
 • Наявність вбудованого конвертера.
 • Автоматичне розпізнавання URL.
 • Автоматичне видалення рекламних вставок.
 • Експорт аудіоряду в MP3 форматі.

Недоліки VSO Downloader

 • Підтримка захищених протоколів на кшталт HTTPS виключно в платній версії програми.
 • Дещо довгий запуск клієнта.
 • Відсутність підтримки української мови.

Висновок

VSO Downloader поводиться коректно, однак спостерігається невелика затримка при запуску клієнта, що мабуть пов'язано з запуском мережевих драйверів, необхідних для його роботи.

Увага

Для повноцінної роботи завантажувача потрібна наявність на комп'ютері користувача безкоштовного пакета Microsoft Visual C++ 2010, який доступний на сторінці завантаження нашого сайту.

Встановлення VSO Downloader

Встановлення програми не займає багато часу. Файл-інсталятор доступний для завантаження нижче на цій сторінці опису продукту. По завершенні завантаження запустіть виконуваний файл vso_downloader_setup.exe. У вікні керування обліковими записами Windows (UAC) підтвердіть дію, клацнувши Так. Далі виберіть мову VSO Downloader. У вікні привітання майстра установки натисніть Next. Користуючись підказками майстра, прийміть умови ліцензійної угоди, а також вкажіть шлях для майбутнього розташування програми. Натисніть Next і перейдіть до етапу вибору додаткових опцій. Вкажіть, які компоненти завантажувача необхідно встановити, як то ярлики і мережеві драйвера, зазначивши відповідні пункти галочками. При виникненні будь-яких труднощів залиште всі значення за замовчуванням. Перейдіть до наступного кроку і дочекайтеся завершення встановлення. За необхідності підтвердіть установку драйверів NDIS і WinPcap шляхом натискання кнопки Install у вікні майстра. По завершенні процесу запустіть програму за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

Щоб змінити мову інтерфейсу клацніть пункт Options на панелі інструментів в лівому верхньому кутку програми. Оберіть General. У вікні, в розділі General перейдіть до підрозділу Language. Далі встановіть необхідну значення мови за допомогою запропонованого переліку. Щоб застосувати настройки натисніть Save. Зміни вступлять в силу негайно.

Зміни в останній версії

 • Помилка «неправильна операція покажчика»
 • Надано можливість оновити список доступних перекладів
Автор:
Офіційний сайт: www.vso-software.fr
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити VSO Downloader для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про VSO Downloader!

Схожі програми