SpyShelter Free Anti-Keylogger 12.0

SpyShelter Free Anti-Keylogger

SpyShelter Free Anti-Keylogger – це інструмент для захисту операційної системи від програм-шпигунів. Продукт поширюється безкоштовно, підтримує російську мову інтерфейсу і дозволяє задавати правила поведінки для будь-якої програми і файлу.

Основним напрямком роботи інструменту є захист операційної системи від різного роду шпигунського ПЗ – кейлогерів і трекерів, які намагаються отримати доступ до апаратних і програмних засобів ПК, наприклад, щоб зчитати введені з клавіатури користувачем паролі, а також захопити екран або вміст буфера обміну з метою копіювання звідти важливої інформації. При цьому діяльність SpyShelter здійснюється в реальному часі, тобто продукт працює постійно.

Крім захисту введення з клавіатури програма займається тим, що блокує можливість зміни реєстру Windows і привілеїв користувача, обмежує доступ до фізичної пам'яті комп'ютера і простору жорсткого диска, а також просто супроводжує систему від моменту її завантаження аж до завершення роботи.

Інтерфейс продукту являє собою невелике, але стильне вікно з нечисленними елементами керування, розміри якого можна змінити тільки вручну за допомогою перетягування його меж. Основні компоненти захисту SpyShelter вмикаються шляхом переведення відповідних повзунків в активний стан.

Переваги SpyShelter Free Anti-Keylogger

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка російської мови інтерфейсу.
  • Досить стильний вигляд головного вікна.
  • Наявність вбудованого журналу подій.
  • Наявність потужних засобів самозахисту.

Недоліки SpyShelter Free Anti-Keylogger

  • Відсутність української локалізації програми.
  • Відсутність підтримки продукту з боку розробників.

Висновок

Анти-кейлоггер працює коректно, без збоїв, не зависає і стане хорошим доповненням до вже існуючих захисних засобів ОС Windows.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу SpyShelter, клікніть по пункту меню «Settings», після чого перейдіть до підрозділу «General». Далі виберіть необхідне значення мови зі списку з міткою «Language». Щоб зміни вступили в силу, перезавантажте програму.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • Виправлені помилки з обробкою захисту від іконки в треї.
  • Оновлена внутрішня база даних з підписами довірених передплатників.
Автор: Datpol
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
SpyShelter Free Anti-Keylogger

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми SpyShelter Free Anti-Keylogger. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії