Rules of Survival 1.610637.614222

Rules of Survival

Rules of Survival — популярна багатокористувацька онлайн-гра на виживання для ПК Windows. Це багатогранна гра, яка поєднує кілька жанрів: «королівська битва», шутер від третьої особи, екшн та стратегія. Тут вам належить битися за те, щоб залишитися останньою людиною (командою) на полі бою.

Гра починається досить стандартно для королівської битви — всі гравці вивантажуються на острів із процедурно розподіленими предметами (зброя, транспорт, обмундирування). По ходу гри можна грабувати інших гравців та поповнювати свої запаси та спорядження. Після завершення кожного раунду гравець отримує внутрішньоігрову валюту. Цю валюту можна використовувати для покупки різних предметів для налаштування персонажа чи зброї.

У грі є кілька режимів: Solo (одиночна гра), Duo (2 гравці), Squad (чотири гравці) або Fireteam (п'ять гравців). Ви можете вибрати будь-який з них і вступати в бій на картах гри (Ghillie Island та Fearless Fiord). Карта гри обмежена колом, яке поступово звужується і завдає шкоди гравцям. Щоб уникнути шкоди, рухайтеся якомога ближче до центру, винищуючи своїх конкурентів.

Особливості Rules of Survival

  • Якісна графіка, висока деталізація.
  • Широкий асортимент зброї.
  • Декілька ігрових режимів.
  • Цікавий насичений геймплей.
  • Зручні елементи керування.
  • Понад 100 гравців у реальному часі.
Автор:
Офіційний сайт: www.rulesofsurvivalgame.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10, 11
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Rules of Survival для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Rules of Survival!

Схожі програми