CrossFire (2021-03-31)

CrossFire

CrossFire — безкоштовний багатокористувальницький шутер від першої особи для ПК Windows. У цій онлайн-грі ви зможете проявити і на повну випробувати свої тактичні навички, швидкість реакції та кмітливість. Мета гри — знищити всіх ворогів, беручи участь в найзапекліших боях. Перемоги потрібні для отримання досвіду і відкриття нових ігрових функцій і потужної зброї.

Геймер потрапляє у вигаданий світ, де між собою воюють 2 банди — Global Risk і Black List. Global Risk — це елітні найманці і агенти спецслужб, в той час як Black List — підривники і вихідці з Близького Сходу. Вам необхідно вибрати, за кого ви будете грати і створити свого персонажа. Налаштуйте зовнішній вигляд персонажа, вибирайте для нього найкрутішу зброю і вирушайте в бій.

У CrossFire гравцеві доступно більше 40 найменувань зброї. Тут вас чекають пістолети, легкі кулемети, дробовики і гвинтівки. Є як класичні моделі (АК47 або M-16), так і менш відомі (Galil-Scope або MSG90).

Ця онлайн-стрілялка має безліч ігрових режимів. Є кращі класичні режими, а також нові і досить незвичайні, але всі вони по-своєму цікаві і унікальні. Наприклад, в режимі «М'ясорубки» вам належить набирати очки за вбивства, в «Мутації» доведеться вбивати монстрів, які ще вчора були вашими соратниками, а ось в режимі «Зомбі» необхідно протистояти померлих. І це далеко не все, тому кожен знайде щось цікаве для себе.

Cross Fire — один з кращих онлайн-шутерів для ПК. Динамічний ігровий процес, хороша графіка, великий вибір зброї і режимів — все це порадує навіть найвибагливішого геймера.

Зміни в останній версії

  • Тепер за проходження карт для паркуру можна отримувати нагороди - деталі котячих рукавичок. Зібравши 200 деталей, ви зможете отримати даний предмет назавжди. Кількість одержуваних деталей залежить від числа учасників і місця в таблиці. У день можна отримати 20 деталей.
  • Карта для паркуру. Оточення на ній виконано у відповідному назвою стилі.
  • Тепер карти паркуру можна запускати в одиночному режимі. У ньому можна переключатися між різними етапами, а час перебування в залі обмежена 50 хвилинами. За проходження ви не отримаєте нагороди, але зможете попрактикуватися на особливо складних рівнях або пошукати короткі шляхи.
  • Деякі зміни торкнулися функціональних персонажів. Тепер при їх покупці видаються заздалегідь певні навички - вони показуються в підказці. Вже потім їх можна замінити на більш підходящі. Персонаж СОВ 2.0 має додатковий слот для навички, відкрити який можна здобувається в магазині предметом «Осередок звичайної здатності». Для розблокування потрібно 3 предмета.
  • СОВ 2.0 - головною метою спеціального загону «Валькірія» є ліквідація терористів і лідерів злочинних угруповань. До складу підрозділу входять виключно жінки.
  • ИРИС - за безневинною зовнішністю цих агентів ховаються майстерне володіння зброєю і здатність знищити навіть саму невловиму мету.
  • Ірбіс-Х - спеціальна група в складі підрозділу «Ірбіс», куди входять найбільш досвідчені бійці, за плечима яких безліч успішних операцій.
  • Напівавтоматична гвинтівка від компанії Mossberg, що володіє високою вогневою міццю
Автор: SmileGate
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
CrossFire

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми CrossFire. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії