CrossFire (2022-06-15)

CrossFire

CrossFire — безкоштовний багатокористувальницький шутер від першої особи для ПК Windows. У цій онлайн-грі ви зможете проявити і на повну випробувати свої тактичні навички, швидкість реакції та кмітливість. Мета гри — знищити всіх ворогів, беручи участь в найзапекліших боях. Перемоги потрібні для отримання досвіду і відкриття нових ігрових функцій і потужної зброї.

Геймер потрапляє у вигаданий світ, де між собою воюють 2 банди — Global Risk і Black List. Global Risk — це елітні найманці і агенти спецслужб, в той час як Black List — підривники і вихідці з Близького Сходу. Вам необхідно вибрати, за кого ви будете грати і створити свого персонажа. Налаштуйте зовнішній вигляд персонажа, вибирайте для нього найкрутішу зброю і вирушайте в бій.

У CrossFire гравцеві доступно більше 40 найменувань зброї. Тут вас чекають пістолети, легкі кулемети, дробовики і гвинтівки. Є як класичні моделі (АК47 або M-16), так і менш відомі (Galil-Scope або MSG90).

Ця онлайн-стрілялка має безліч ігрових режимів. Є кращі класичні режими, а також нові і досить незвичайні, але всі вони по-своєму цікаві і унікальні. Наприклад, в режимі «М'ясорубки» вам належить набирати очки за вбивства, в «Мутації» доведеться вбивати монстрів, які ще вчора були вашими соратниками, а ось в режимі «Зомбі» необхідно протистояти померлих. І це далеко не все, тому кожен знайде щось цікаве для себе.

Cross Fire — один з кращих онлайн-шутерів для ПК. Динамічний ігровий процес, хороша графіка, великий вибір зброї і режимів — все це порадує навіть найвибагливішого геймера.

Зміни в останній версії

  • Організація «Бліц» прагне отримати в свої руки дедалі потужнішу зброю — тепер до зони їхніх інтересів потрапила територія, що зазнала радіаційного зараження. Високий рівень радіації призвів до неконтрольованих мутацій. Саме вони й зацікавили вчених «Бліц». Якщо не зупинити ворога зараз, світ незабаром зіштовхнеться із новою біологічною загрозою небачених масштабів.
  • За проходження карти гравці отримують очки Розлому, які автоматично розблокують нагороди після завершення бою. Протягом дня окуляри можна отримати лише п'ять разів, тому у кожному бою варто набирати якнайбільше.
  • Щотижня фінальний начальник Логова Зла змінюється.
  • На першому тижні ви будете боротися з Піщаною Гідрою, яка віддає перевагу атакам у ближньому бою, а на другому її змінює Вогняна Гідра, що спеціалізується на заклику монстрів та атаці на дистанції.
  • Новий персонаж, якого можна отримати при відкритті сапфірового боєкомплекту. Агент таємного суспільства, мета якого – абсолютна справедливість. Як у правосуддя, у Роксани дві сторони: для одних вона ангелоподібна заступниця, для інших — карна долоня відплати.
  • Незвичайний VIP-персонаж без звичного третього вигляду. Натомість бік можна вибирати прямо в бою! У режимі "Зомбі", само собою. Зміна фракції дасть тимчасову невразливість і здатність - GR підлікує союзників, BL завдає противникам додаткових збитків.
Автор: SmileGate
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити CrossFire для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми CrossFire. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми