CrossFire (2020-12-01)

CrossFire

CrossFire — безкоштовний багатокористувальницький шутер від першої особи для ПК Windows. У цій онлайн-грі ви зможете проявити і на повну випробувати свої тактичні навички, швидкість реакції та кмітливість. Мета гри — знищити всіх ворогів, беручи участь в найзапекліших боях. Перемоги потрібні для отримання досвіду і відкриття нових ігрових функцій і потужної зброї.

Геймер потрапляє у вигаданий світ, де між собою воюють 2 банди — Global Risk і Black List. Global Risk — це елітні найманці і агенти спецслужб, в той час як Black List — підривники і вихідці з Близького Сходу. Вам необхідно вибрати, за кого ви будете грати і створити свого персонажа. Налаштуйте зовнішній вигляд персонажа, вибирайте для нього найкрутішу зброю і вирушайте в бій.

У CrossFire гравцеві доступно більше 40 найменувань зброї. Тут вас чекають пістолети, легкі кулемети, дробовики і гвинтівки. Є як класичні моделі (АК47 або M-16), так і менш відомі (Galil-Scope або MSG90).

Ця онлайн-стрілялка має безліч ігрових режимів. Є кращі класичні режими, а також нові і досить незвичайні, але всі вони по-своєму цікаві і унікальні. Наприклад, в режимі «М'ясорубки» вам належить набирати очки за вбивства, в «Мутації» доведеться вбивати монстрів, які ще вчора були вашими соратниками, а ось в режимі «Зомбі» необхідно протистояти померлих. І це далеко не все, тому кожен знайде щось цікаве для себе.

Cross Fire — один з кращих онлайн-шутерів для ПК. Динамічний ігровий процес, хороша графіка, великий вибір зброї і режимів — все це порадує навіть найвибагливішого геймера.

Зміни в останній версії

  • У міні-режимі «Контроль» гравцям належить битися тільки холодною зброєю. Для перемоги в бою необхідно захопити і утримувати точку в центрі карти. Під час гри можна підбирати ящики з різноманітними корисними предметами - поліпшеним холодною зброєю, гранатами і т.д.
  • В системі поліпшення є нова зброя - пістолет Desert Eagle.
  • Новорічна модель гвинтівки M82A1.
  • Новорічна модель пістолета Desert Eagle.
  • Новорічний льодяник, який можна використовувати в ближньому бою.
  • Новорічна світлошумова граната.
Автор: SmileGate
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
CrossFire

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми CrossFire. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії