Resource Hacker 5.1.8 (360)

Resource Hacker

Resource Hacker – це редактор ресурсів виконуваних файлів і бібліотек, написаних під ОС Windows. Продукт розповсюджується безкоштовно і підтримує запуск як 32-х, так і 64-розрядних додатків.

Програма дозволяє переглядати і змінювати дані EXE, DLL, RES й інших типових для ОС Windows файлів. Так, за допомогою інструменту Resource Hacker можна підмінити значок Windows в меню «Пуск», замінити зображення ярликів програм на робочому столі і на панелі завдань, а також змінити колір покажчика миші або вміст спливаючих діалогових вікон. Як правило, подібні можливості застосовуються в процесі локалізації програмних продуктів, а також з метою зменшення їх розміру шляхом видалення непотрібних компонентів.

Resource Hacker має функціонал стандартного редактора, тобто дозволяє знаходити цікаві для користувача фрагменти коду, копіювати, вирізати і вставляти їх в разі потреби, відкривати ресурси в бінарному вигляді, відкочувати зміни та інше.

Робота програми може здійснюватися як за допомогою графічного інтерфейсу користувача, так і за допомогою командного рядка. Сам GUI досить зрозумілий.

Елементи керування та інструменти нечисленні, а найбільш популярні з них виведені на відповідну панель і мають вигляд великих значків. Код в редакторі через порядково пронумерований, що значно полегшує навігацію.

Resource Hacker допускає певну кастомізацію інтерфейсу. Так, користувач може змінити тип, розмір і накреслення шрифту, задати колір фону панелі інструментів й основної робочої області.

Переваги Resource Hacker

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка 32-х і 64-розрядних додатків.
  • Зрозумілий графічний інтерфейс користувача з деревом каталогів, нумерацією рядків і HEX-редактором.
  • Підтримка CLI – інтерфейсу командного рядка.
  • Можливість часткової кастомізації зовнішнього вигляду GUI.

Недоліки Resource Hacker

  • Відсутність підтримки української мови інтерфейси.

Висновок

Редактор Resource Hacker навряд чи можна назвати «додатком на кожен день». Крім того, слід зазначити, що використання продукту пов'язане з певним ризиком втрати працездатності програм, в зв'язку з чим користувачам варто завчасно потурбуватися про створення резервних копій.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор: Angus Johnson
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Resource Hacker

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Resource Hacker. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії