Raccoon

Raccoon 4.24.0

Raccoon

Raccoon — безкоштовна портативна програма для безпечного завантаження додатків з цифрового магазину Google Play. Утиліта здатна завантажувати APK-файли і кеш навіть з найбільш «важких» ігор та додатків. Сумісна з операційними системами Windows, Linux і MacOS. Утиліта працює тільки з безкоштовними додатками!

Головною перевагою Raccoon є те, що вона завжди знаходить найостанніші версії завантажуваних додатків. Також слід відмітити високу швидкість завантаження, що дуже важливо для сучасного користувача.

При першому запуску програми необхідно ввести облікові дані Google, які ви використовуєте на своєму Android-пристрої при завантаженні додатків з магазину Google Play. Все за стандартом: електронна пошта і пароль. Також запитується ID пристрою, але якщо ви його не знаєте, то сміливо можете залишати поле порожнім, утиліта все одно буде працювати.

Інтерфейс програми має всього дві закладки: «Пошук» і «Завантаження». Пошук можна здійснювати за кількома параметрами: за назвою; за URL-адресою додатка з Google Play; за ідентифікатором програми в Google Play. Як тільки ви знайдете потрібну програму, натискайте «Download», після чого і почнеться завантаження apk-файлу програми.

Важливо! Для роботи програми Raccoon в системі повинен бути встановлений пакет Java.

Переваги Raccoon

  • Програма повністю безкоштовна.
  • Програма працює без встановлення.
  • Підтримка різних операційних систем.
  • Користувальницький інтерфейс.

Зміни в останній версії

  • Додано параметр командного рядка ідентифікатора gp-renew-gsf.
Автор:
Офіційний сайт: raccoon.onyxbits.de
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 8.1, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Raccoon для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Raccoon!

Схожі програми