PPSSPP 1.10.2

PPSSPP

PPSSPP — це безкоштовний емулятор ігрової консолі PlayStation Portable з відкритим кодом, завдяки якому ви зможете грати в улюблені ігри на своєму ПК. Емулятор може запустити практично будь-яку гру портативної PSP з високою роздільною здатністю.

PPSSPP для Windows відтворює ігри з чіткою реалістичною графікою, завдяки анізотропній фільтрації та масштабуванню зображення. Окрім того, програма має безліч доступних налаштувань для графіки й опцій для налаштування керування ігрового процесу під себе. PPSSPP має невеликий розмір та споживає мінімум ресурсів. 

Дуже зручно, що PPSSPP не потребує встановлення. Вам потрібно просто завантажити файл, розпакувати та запустити виконуваний файл і можете насолоджуватися улюбленою грою. 

Основні можливості PPSSPP

  • Відтворення великої кількості ігор, серед яких Disgaea, Patapon, Soul Calibur, Little Big Planet, Final Fantasy VII: Crisis Core, Monster Hunter Freedom Unite и GTA: Vice City Stories.
  • Значна кількість інструментів для якісної емуляції ігор. 
  • Можливість продовження гри з місця зупинки. 
  • Можливість імпорту/експорту збережень з реальної PSP.
  • Мінімальні затрати системних ресурсів ПК. 
     

Зміни в останній версії

  • Виправлено деякі збої, пов'язані з камерою, і виправлено центрування на телефонах з надрізом.
Автор: PPSSPP project
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
PPSSPP

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми PPSSPP. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії