MouseTask

MouseTask 1.4

MouseTask

MouseTask – це програма-автоклікер, що дозволяє записувати і надалі відтворювати переміщення курсору і натиснення кнопок миші. Продукт поширюється безкоштовно, підтримує можливість написання скриптів вручну і допомагає користувачеві звести монотонну діяльність за комп'ютером до мінімуму.

Програма працює подібно диктофону і дозволяє зробити запис переміщень і натискань миші для подальшого одноразового або багаторазового їх повторення після закінчення якогось часу. Таким чином, можна скасувати однотипні дії за комп'ютером і спростити, наприклад, процедуру заробітку на кліках.

Сценарій, з яким, власне, і взаємодіє автоклікер, являє собою файл, написаний з використанням спеціалізованої мови. Цей сценарій або скрипт отримує відомості від маніпулятора і реєструє такі події, як положення на екрані (координати), натискання тієї чи іншої клавіші, тривалість кліка та інші. При цьому його створення зазвичай не вимагає від користувача знання самої скриптової мови (хоч і не виключає такої можливості), оскільки виконується опосередковано шляхом впливу на сам маніпулятор.

Функціонал утиліти дозволяє в довільному порядку включати і відключати запис переміщення покажчика і клацань по клавішах миші. Відтворення дій може виконуватися як безперервно, так і бути запрограмовано на кінцеве число ітерацій.

Інтерфейс MouseTask представлений у вигляді компактного вікна з двома основними кнопками – «Rec» і «Play». Там же користувач має можливість налаштувати додаткові параметри запису і відтворення.

Автоклікер використовує власний формат файлів-сценаріїв з розширенням CCD. При цьому утиліта абсолютно не обмежує користувача ні в кількості створених скриптів, ні в їх підсумковій тривалості.

Переваги MouseTask

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка створення скриптів вручну з використанням відповідної мови.
  • Можливість варіювання налаштувань запису і відтворення.
  • Компактний і зручний графічний інтерфейс користувача.
  • Підтримка гарячих клавіш керування.

Недоліки MouseTask

  • Відсутність російського і українського інтерфейсу програми.
  • Відсутність вбудованого механізму створення пауз.
  • Необхідність встановлення утиліти.

Висновок

Автоклікер поводиться коректно, а його інтерфейс простий та зрозумілий з першого погляду. В цілому програму можна використовувати для заробітку на кліках, переглядах відеороликів, а також в онлайн-іграх.

Автор:
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити MouseTask для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про MouseTask!

Схожі програми