Miranda NG 0.95.12.1

Miranda NG

Miranda NG – це наступник популярного мультипротокольного IM-клієнта для робочого столу. Програма поширюється безкоштовно і надає доступ до власних репозиторіїв будь-якому розробнику незалежно від стажу і досвіду.

Miranda NG пропонує користувачеві можливість централізованого спілкування в соціальних мережах і різних месенджерах за допомогою всього лише одного клієнта, без необхідності відкриття зайвих вкладок в браузері або встановлення численних додатків на свій ПК. Іншими словами програма являє собою своєрідний менеджер акаунтів різних систем обміну миттєвими повідомленнями. Все, що потрібно у цьому випадку від користувача, це обрати бажаний протокол зв'язку і ввести дані авторизації для відповідного йому облікового запису.

Захист історії повідомлень та іншої інформації користувача (паролів і токенов) здійснюється за допомогою їх шифрування, а відкритий вихідний код програми дозволяє переконатися у відсутності в ньому будь-яких «закладок». Крім того в Miranda NG є можливість використання баз даних, посилених парольним захистом.

Інтерфейс клієнта на перший погляд виглядає досить простим, навіть дещо застарілим, проте широкий вибір доступних для завантаження скінів і величезна кількість налаштувань для кожного компонента програми дозволяють «підігнати» зовнішній вигляд Міранди під будь-яке оформлення операційної системи і смаки користувачів. Так, наприклад, великою кількістю опцій вікно бесіди мало чим поступається звичайним текстовим редакторам. Тут користувачеві доступні параметри шрифту (родини, тип, розмір, забарвлення), фону (колір), значків, орієнтації і розташування.

Власне всіляке і різнобічне налаштування – це і є головна відмінність клієнта від інших подібних програм. Серед підтримуваних систем спілкування і протоколів передачі варто відзначити Facebook, Twitter, Vkontakte, WhatsApp, Skype, ICQ, Jabber, MSN і інші.

Переваги Miranda NG

 • Безкоштовність продукту.
 • Широкий вибір налаштувань, які можна застосувати практично до будь-яких елементів програми.
 • Наявність додаткових плагінів.
 • Підтримка операційних систем Windows 7, 8, 8.1 і 10.
 • Підтримка безлічі популярних протоколів і IM-сервісів.
 • Підтримка шифрування конфіденційних даних користувача.
 • Можливість імпорту контактів з інших клієнтів і пристроїв.
 • Підтримка української та російської мов.

Недоліки Miranda NG

 • Необхідність ретельного налаштування інтерфейсу і компонентів програми, що може викликати труднощі у недосвідчених користувачів.

Висновок

Відмова від окремих фірмових месенджерів і повноцінне використання Miranda NG – це перший крок на шляху до спрощення з боку користувача, який, крім іншого, призводить і до економії ресурсів комп'ютера. Що ж стосується безпосередньо інтерфейсу, то за уявною видимою скромністю і заплутаною конфігурацією криється гнучка система з необхідністю одноразового налатшування і приголомшливими перспективами.

Увага

Програма підтримує роботу безлічі мов, однак деякі з них недоступні «з коробки». Завантажити додаткові локалізації ви також можете зі сторінки завантаження нашого сайту. Далі вміст архівів (текстові документи) повинні бути перенесені в підпапку Languages ​​в папці з розташуванням програми.

Встановлення Miranda NG

Встановлення програми не займає багато часу і містить ряд простих стандартних кроків. Завантажити файл інсталятор miranda-vg.exe користувач може на сторінці завантаження нашого сайту. Далі запустіть файл. При появі вікна контролю облікових записів Windows UAC натисніть кнопку Так, щоб підтвердити свою згоду виконання програми. Оберіть мову встановлення. Користуючись підказками майстра, прийміть ліцензійну угоду, відзначивши даний пункт крапкою. Клацніть Next, після чого виберіть необхідну версію встановлення зі списку (звичайна або портативна). Знову натисніть Next та вкажіть інсталятору шлях розташування програми на жорсткому диску вашого ПК. На наступному етапі відзначте потрібні компоненти Miranda NG, які згодом будуть встановлені на ваш ПК або ж оберіть одне із запропонованих значень у випадаючому списку вище. Після цього двічі клацніть Next. За необхідності створіть ярлики на робочому столі і в меню швидкого доступу, зазначивши відповідні пункти галочками. Щоб розпочати інсталяцію клієнта, клікніть Next та Install. По завершенні встановлення програма може бути запущена за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

Для установки локалізації ручним способом потрібно завантажити відповідний файл перекладу і покласти його в папку Miranda NGLanguages. Щоб змінити мову інтерфейсу Miranda NG, клацніть правою кнопкою миші по іконці клієнта в треї Windows (права нижня частина екрану). У випадаючому списку виберіть пункт Options. У вікні налаштувань перейдіть у розділ Customize в меню зліва, після чого виберіть пункт Languages. Далі оберіть потрібну мову у випадаючому списку праворуч.

Зміни в останній версії

 • додана можливість вимкнення звуку будь-якого групового чату.
 • додана можливість повороту мережевих журналів.
 • додана можливість друку дат у мережевому журналі.
 • додано пункт меню Перевірити базу даних до менеджера профілів.
 • переключив OpenSSL зі старої та непідтримуваної гілки 1.0.2 на новітню гілку 1.1.1.
 • оновлені бібліотеки libcurl, liblua, libmdbx та SQLite.
 • Виправлено деякі помилки та додано незначні вдосконалення.
Автор: Miranda NG
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Є українізатор
Російська мова: Є русифікатор
Завантажити
Miranda NG

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Miranda NG. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії