Messenger for Desktop 3.0.8

Messenger for Desktop

Messenger for Desktop – це безкоштовне програмне забезпечення, «зібране» для робочого столу Windows і призначене для спілкування користувача з контактами з мережі Facebook. Цей месенджер розроблений виключно для того, щоб надати користувачеві можливість комунікації з друзями за допомогою персонального комп'ютера, без необхідності використання телефону або браузера, і він не є офіційним додатком соціальної мережі.

Завдяки спеціальним бібліотекам – API, які надаються стороннім розробникам ПО компанією Facebook, програма отримує доступ до вмісту (контактів, повідомлень і сповіщень) облікового запису користувача за допомогою процедури його авторизації. У результаті подальше керування бесідами може здійснюватися за допомогою клієнта Messenger for Desktop, що не вимагає від користувача періодичного входу на свою сторінку в браузері.

Месенджер для робочого столу наділений всіма функціями офіційного мобільного застосування і дозволяє спілкуватися в чаті, створювати стікери, а також здійснювати голосові і відеодзвінки, використовуючи весь простір великого екрану. Програма не вантажить систему і по споживанню ресурсів ПК може з упевненістю потягатися з вкладками, відкритими в браузері.

Інтерфейс мессенджера практично повністю повторює мобільний клієнт Facebook. Розташування елементів досить стандартне і нагадує інші популярні програми, призначені для спілкування в мережі. Вертикальна панель зліва відведена під список контактів, в той час як більша частина робочої області відображає діалогове вікно. Введення повідомлень, смайлів і інших спеціальних символів здійснюється в нижній частині Messenger for Desktop. Крім того програма дозволяє користувачеві змінити колірне оформлення месенджера, яке представлено декількома варіантами тим, в тому числі темним і світлим.

Переваги Messenger for Desktop

 • Поширення продукту на безкоштовній основі.
 • Підтримка сучасних операційних систем родини Microsoft Windows.
 • нтерфейс програми, схожий з іншими подібними мессенджерами.
 • Наявність декількох колірних схем клієнта.
 • Можливість здійснення відеодзвінків.
 • Відсутність необхідності використання браузера.
 • Підтримка голосових повідомлень.
 • Можливість відправки фото та відео.
 • Можливість створення групових чатів.

Недоліки Messenger

 • Відсутність підтримки російської та української мов.

Висновок

Клієнт Messenger for Desktop працює коректно і досить швидко завантажується. Функція автоматичного запуску при старті операційної системи дозволяє, не відкладаючи і не відриваючись на завантаження всіх її компонентів (в тому числі і браузера), почати діалог з будь-яким користувачем зі списку контактів.

Встановлення Messenger for Desktop

Встановлення месенджера виконується за допомогою кастомного онлайн-інсталятора, скачати який можна після натиснення однойменної кнопки нижче на цій сторінці опису продукту. По завершенні завантаження запустіть файл MessengerForDesktopSetup.exe. У разі появи вікна контролю облікових записів користувачів (UAC) натисніть Так, щоб підтвердити свою згоду програмі вносити необхідні зміни в операційну систему. Клацніть Next. За необхідності встановіть додаткове програмне забезпечення. Для цього натисніть кнопку Accept. В іншому випадку натисніть Decline, після чого установник завантажить, підготує і запише всі необхідні компоненти месенджера на жорсткий диск. Запуск програми здійснюється за допомогою ярлика в меню Пуск

Зміни в останній версії

 • Інформація відсутня
Автор: Alexandru Rosianu
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Messenger for Desktop

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Messenger for Desktop. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії