MakeMKV 1.17.6

MakeMKV

MakeMKV – це безкоштовний і простий у використанні відеоконвертер, основне призначення якого – перетворення пропрієтарних форматів відео в файли MKV без втрати якості. Програма підтримує можливість роботи з Blu-Ray дисками і дозволяє зберегти загальну структуру оригінального образу, метаінформацію і всі наявні аудіо і відеодоріжки.

За допомогою конвертера чи інакше транскодера MakeMKV користувач зможе перетворити свій ПК у подобу телеканалу, організовуючи трансляції різного відеоматеріалу і надаючи доступ до нього з мережі Інтернет.

Освоєння інтерфейсу програми не складе великих труднощів. Керування конвертером здійснюється переважно за допомогою миші. Нечисленні елементи функціонала реалізовані за принципом «один клік – одна дія». Більшу частину головного вікна MakeMKV займає структура файлу-джерела, а також деталізована інформація про його вмісті. Нижня область відведена під журнал, що відображає список всіх здійснених в програмі дій за час поточної сесії в хронологічному порядку.

MakeMKV здатний відкривати і працювати з файлами формату DVD-Video, HD-DVD, Blu-Ray, а також ISO-образами. Вихідний формат завжди вдає із себе документ з розширенням MKV.

Переваги MakeMKV

  • Поширення продукту на безкоштовній основі.
  • Підтримка читання дисків Blu-Ray.
  • Можливість створення MKV-файла в один клік.
  • Простий інтерфейс користувача.
  • Можливість збереження всієї необхідної інформації з оригінального відео.

Недоліки MakeMKV

  • Відсутність підтримки української мови.
  • Відсутність портативної версії програми.
  • Досить обмежений перелік доступних користувачеві функцій і налаштувань.

Висновок

Конвертер MakeMKV працює коректно без будь-яких відчутних затримок і повністю відповідає виконанню поставлених перед ним завдань. Можливість же читання дисків Blu-Ray – це свого роду бонус, який стимулює користувача до використання саме цього програмного забезпечення.

Встановлення MakeMKV

Програма встановлюється на ПК користувача за допомогою стандартного інсталятора. Після запуску виконуваного файлу з розширенням .EXE на екрані запрошення майстра встановлення натисніть Next. За допомогою підказок інсталятора прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши відповідний пункт галочкою, вкажіть шлях майбутнього розташування конвертера на жорсткому диску вашого ПК, а також задайте назву каталогу при відображенні компонентів MakeMKV в головному меню ОС Windows. При натисканні кнопки Install програма буде встановлена ​​на ваш комп'ютер. По завершенні процесу клацніть Next і Finish, щоб закрити інсталятор.

Зміни в останній версії

  • Покращена обробка дисків з помилками мастерингу
  • Невеликі покращення та виправлення
Автор:
Офіційний сайт: www.makemkv.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити MakeMKV для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про MakeMKV!

Схожі програми