Audiograbber 1.83 SE

Audiograbber

Audiograbber — програма для захоплення і конвертації аудіофайлів. Програма працює з кодувальниками LAME і OGG Vorbis, WMA-кодеками і іншими форматами, які підтримуються бібліотекою кодувальників. Audiograbber дозволяє користувачам копіювати CD-диски, записувати аудіо з мікрофону і захоплювати аудіо з інших програм в такі формати, як MP3, WAV та інші. У процесі конвертації файлів не використовується звукова карта, що дозволяє якісно робити цифрову конвертацію треків.

Audiograbber використовує базу даних списків треків щоб створювати файли із справжньою інформацією про виконавців, назви пісень, альбоми і інші дані. Програма також дозволяє нормалізувати аудіофайли і підтримує ID3-теги і CD-text. Audiograbber використовує функцію лінійного семплінгу, яка розділяє довгі файли в окремі короткі треки, а також інструмент для зменшення шумів з використанням VST-плагіна від Algorithmix.

Основні характеристики Audiograbber:

— Копіювання аудіофайлів з ​​оптичних дисків.
— Конвертація звукових файлів без використання звукової карти.
— Копіювання, захоплення і запис аудіо.
— Підтримка кодувальників LAME і OGG Vorbis.
— Підтримка кодеків WMA.
— Підтримка баз даних з реальними іменами виконавців, пісень та іншою інформацією.
— Підтримка ID3-тегів.
— Підтримка поділу довгих файлів на окремі треки.
— Інструменти для зменшення шумів.

Увага:

Під час встановлення пропонується встановити панель інструментів спонсора — зніміть відповідну відмітку якщо не хочете встановлювати цей тулбар.

Для встановлення української мови, звантажте відповідний файл і розпакуйте його в папку установки програми (як правило, C:Program FilesAudiograbber). Потім запустіть Audiograbber і оберіть у меню File — Language потрібну мову.

Зміни в останній версії

— Більше перекладів.
— Оптимізовані початкові налаштування.
— Новий інсталятор.

Автор: Jackie Franck
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7
Українська мова: Є українізатор
Російська мова: Є русифікатор
Завантажити
Audiograbber

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Audiograbber. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії