Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader 4.1.14

Freemake Video Downloader

Freemake Video Downloader – це безкоштовний завантажувач відео від Freemake. Програма не вимагає реєстрації і підтримує безліч мов інтерфейсу і форматів вихідних файлів.

Цей відеозавантажувач здатний працювати як в ручному, так і в автоматичному режимі. Різниця полягає лише в тому, що в автоматичному режимі налаштування шляху, формату і якості вихідного файлу здійснюється одноразово і застосовується до всіх роликів, які надходять в чергу завантаження. У своїй роботі програма взаємодіє з вмістом буфера обміну, що дає можливість користувачеві завантажувати вподобане відео за допомогою пари кліків миші.

До складу Freemake Video Downloader також входить конвертер відеофайлів, який забезпечує збереження роликів у форматах, сумісних з більшістю сучасних пристроїв, наприклад, з телефонами та планшетами різних виробників, ігровими консолями і побутовими плеєрами. Перегляд музичного відео і кліпів може супроводжуватися отриманням зі складу файлу аудіовмісту з подальшим його збереженням у вигляді аудіозапису з розширенням MP3.

Ще одією важливою перевагою завантажувача Freemake є можливість налаштування підключення до проксі-сервера з метою подальшого завантаження роликів, недоступних у певному регіоні. Крім того Freemake Video Downloader підтримує можливість збереження даних у хмарні сховища, такі як Dropbox, Google Drive і Yandex.Disk.

Інтерфейс завантажувача виконаний у фірмовому стилі Freemake. Основна область головного вікна відведена під перелік відеофайлів, що стоять у черзі завантаження. Програма не містить великої кількості елементів керування, а надає тільки основний, найнеобхідніший і більш ніж достатній функціонал.

Програма підтримує завантаження відео з більш ніж десяти тисяч сайтів, серед яких улюблені користувачам сервіси YouTube, Vimeo, Hulu, Flickr, Facebook і VK. Вихідні файли представлені безкоштовними форматами WMV, MKV, MP4, 3GP, FLV і іншими.

Переваги Freemake Video Downloader

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Підтримка української та російської мов.
 • Зручний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача.
 • Можливість докачки перерваних завантажень.
 • Можливість конфігурації проксі-сервера.
 • Підтримка функції завантаження в один клік.
 • Наявність вбудованого відеоконвертера.
 • Можливість вилучення звукових доріжок у форматі MP3.
 • Можливість завантаження роликів з роздільною здатністю HD, FullHD і 4K.
 • Підтримка черги одночасних завантажень з більш ніж п'ятьма сотнями файлів.
 • Можливість регулювання швидкості завантаження.
 • Наявність опції батьківського контролю.
 • Підтримка збереження відео в хмарних сховищах.
 • Можливість платного апгрейду програми.

Недоліки Freemake Video Downloader

 • Наявність реклами.
 • Підтримка формату AVI доступна тільки в платній версії програми.

Висновок

Як і у випадку з іншими продуктами Freemake, програма позиціонується як безкоштовна альтернатива популярним рішенням, що поєднує в собі сучасні можливості, витонченість інтерфейсу і простоту використання. Користувачам залишається тільки скористатися всіма перевагами завантажувача, причому абсолютно безкоштовно.

Встановлення Freemake Video Downloader

Встановлення програми містить ряд простих і звичних кроків, однак вимагає наявності активного підключення до Інтернету. Після запуску файлу-інсталятора оберіть мову інсталяції. Далі на екрані запрошення майстра натисніть Next. Виберіть тип встановлення (повний або користувацький). Клацніть Next. На наступному етапі вкажіть інсталятору шлях для розміщення завантажувача на жорсткому диску вашого ПК, після чого повторно натисніть Next. Щоб змінити шлях за замовчуванням, клацніть кнопку Browse. Далі дочекайтеся завершення завантаження всіх необхідних компонентів і закінчення процесу встановлення програми. Щоб закрити інсталятор натисніть Finish

Зміни в останній версії

 • Додано підтримку Windows 11.
Автор:
Офіційний сайт: www.freemake.com
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Freemake Video Downloader для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Freemake Video Downloader!

Схожі програми