FlashGet 3.7.0.1220

FlashGet

FlashGet - популярний безкоштовний менеджер завантажень, спроектований спеціально для вирішення двох головних проблем, що виникають при завантажуванні файлів - швидкість завантажень та ефективне керування скачаними файлами.

FlashGet може розділяти файли що завантажуються на кілька секцій, завантажуючи кожну з них окремо. Завдяки цьому зростає швидкість скачування від 100% до 500%. Це, разом з потужними та легкими в використанні інструментами управління, робить завантаження файлів легким як ніколи.

Основні характеристики FlashGet:

- Швидкість. Поділ файла на кілька (до десяти) частин, що завантажуються одночасно. Завантаження до 8 файлів одночасно. Можливість регулювання швидкості завантаження.
- Підтримка скінів.
- Пошук дзеркал. FlashGet автоматично шукає доступні сервери з більшою швидкістю завантаження.
- Автоматизація. Програма самостійно, згідно з настройками, з'єднається з Інтернетом, розпочне завантаження, закриється та вимкне комп'ютер. Ви можете встановити годину, день (або дні) тижня...
- Багатомовний інтерфейс. FlashGet самостійно визначає мову якою ви користуєтесь. Більше 60 підтримуваних мов (включаючи українську).
- Та багато іншого.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: Amaze Software
Оновлено:
Версія Windows: 98, XP, 2000, Vista, 7
Українська мова: Присутня
Російська мова: Присутня
Завантажити FlashGet для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми FlashGet. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми