FastStone Photo Resizer 4.3

FastStone Photo Resizer

FastStone Photo Resizer – це безкоштовний конвертер зображень з підтримкою пакетної обробки. Продукт працює з такими форматами, як JPG, PNG, TIF, GIF, BMP, PPM, PSD, EPS, CUR, ICO і деякими іншими та дозволяє змінювати розмір малюнків і фотографій, обертати, обрізати й перейменовувати їх, а також накладати на них водяні знаки, вставляти текстові фрагменти. Додатково програма здатна керувати глибиною кольору, на льоту змінювати яскравість, контрастність, різкість і насиченість картинок, отримувати їх негативи і обрамляти їх в рамки.

Кожен з інструментів, що входять до складу редактора, має власний набір параметрів, проводити повторне налаштування яких при кожному запуску конвертера абсолютно некомфортно. З цією метою FastStone Photo Resizer підтримує механізм створення профілів, що має на увазі одноразове встановлення значень параметрів з можливістю подальшого багаторазового запуску підготовлених конфігурацій.

Інтерфейс редактора інтуїтивно зрозумілий. Крім того, Photo Resizer пропонує користувачам дві теми оформлення – світлу і темну. Мабуть, єдиним недоліком є ​​досить дрібні елементи керування без будь-якого натяку на можливість масштабування.

Переваги FastStone Photo Resizer

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Підтримка пакетної обробки зображень.
  • Підтримка безлічі форматів, включаючи JPG, PNG, PSD і EPS.
  • Наявність функцій перейменування, обрізки, обертання, накладення водяних знаків, вставки тексту і додавання рамок.
  • Підтримка світлої і темної теми оформлення.

Недоліки FastStone Photo Resizer

  • Відсутність підтримки російської та української мов.

Висновок

Інструмент FastStone Photo Resizer працює коректно, без збоїв, не зависає і, до того ж, вміщує широкі функціональні можливості всього лише в кількох мегабайтах пам'яті.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.
Автор: FastStone Soft
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
FastStone Photo Resizer

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми FastStone Photo Resizer. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії