Facebook Messenger 65.0.0

Facebook Messenger

Facebook Messenger – це програма-модуль для здійснення відеодзвінків і обміну миттєвими текстовими повідомленнями на ПК за допомогою Інтернет-технологій. Цей месенджер є безкоштовним і позиціонується як окремий сервіс на офіційному сайті Facebook.

Як і інші популярні месенджери програма дозволяє користувачеві спілкуватися зі своїми контактами з мережі Facebook в режимі чату, створювати групи і конференції, відправляти голосові повідомлення, здійснювати відеодзвінки, ділитися фотографіями та іншими файлами. Крім того, Messenger надає кілька корисних інструментів, таких як емотикони, емодзі, стікери і «гіфки», здатних розфарбувати звичні повсякденні розмови.

Використовуючи Facebook Messenger на комп'ютері або ноутбуці, користувач отримує можливість перенести процес спілкування на великий екран. При цьому використання програми є набагато більш зручним варіантом, ніж постійне перемикання на вкладку «Повідомлення» в самій соціальній мережі.

Інтерфейс сервісу Messenger не пропонує нічого дивного своєму користувачеві і нагадує інші конкуруючі програми, призначені для спілкування по мережі, як зовні, так і функціонально. Ліва частина головного вікна відображає перелік контактів користувача, в той час як права надає доступ до далеко не найбільш затребуваних опцій. Центр же месенджера відділений під чат, який показує останні відправлені і прийняті повідомлення. Поле введення тексту займає досить скромну площу і містить також кнопки швидкого доступу до списків смайликів і картинок.

Програма надає користувачеві досить скромну кількість налаштовуваних параметрів, оскільки спочатку орієнтована на мобільні пристрої – смартфони і планшети.

Переваги Facebook Messenger

 • Безкоштовність продукту.
 • Можливість використання Messenger на комп'ютері.
 • Можливість здійснення голосових викликів і відеодзвінків.
 • Можливість відправки повідомлень голосової пошти.
 • Можливість групового спілкування.
 • Наявність великої кількості доступних емотиконів, смайликів, наклейок і картинок типу GIF.
 • Можливість надсилання зображень по мережі засобами месенджера.

Недоліки Facebook Messenger

 • Відсутність підтримки української мови.
 • Необхідність створення облікового запису користувача у разі відсутності смартфона або небажання надавати дані мобільного номера.
 • Мала кількість доступних параметрів для налаштування програми.

Висновок

Використання Facebook Messenger в якості альтернативи стандартної вкладці «Повідомлення» в соціальній мережі – це, безумовно, правильний крок на шляху до зручності, як з боку користувача, так і з позиції самих розробників. Однак функціонал, що повільно розвивається і збої, що періодично спостерігаються в роботі можуть привести до того, що користувачі почнуть все частіше вдаватися до допомоги неофіційних доповнень і програм.

Увага

Використання месенджера без смартфона передбачає наявність у користувача облікового запису в соціальній мережі Facebook. 

Зміни в останній версії

 • Нема даних.
Автор: Facebook Inc
Оновлено:
Версія Windows: 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Відсутня
Завантажити
Facebook Messenger

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Facebook Messenger. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії