Налаштування eMule. Web. Налаштування eMule. Web.

Налаштування eMule. Web.

Функція Web-сервер дає можливість віддаленого доступу до eMule.

Підгрупа настройок "Загальне":

"Дозволити" – ця опція активує функцію Web-сервер. Після її ввімкнення слід перевантажити Web-інтерфейс eMule натиснувши кнопку "Оновити", що розміщена в цій підгрупі настройок. Якщо кнопка не доступна (знаходиться в "натисненому" стані) скористайтеся з опції "Шаблон" – вкажіть шлях до файлу eMule.tmpl в теці config вашого eMule.

Не вмикайте функцію Web-сервер, якщо ви її не використовуєте. Запуск сервера – ризик потенціальної небезпеки для вашого комп’ютера.

"Gzip стиснення" – для збереження пропускної спроможності каналу буде застосовано компресія даних.

"Порт" – порт через який буде встановлено зв’язок з Web-сервером eMule. Початкове значення – 4711, і в більшості випадків нема ніякої необхідності його змінювати. Цей порт – частина адреси для звернення до Web-інтерфейсу програми. Якщо початковий порт блоковано, спробуйте змінити його на 80. Це стандартний порт для мережних з’єднань тому він майже ніколи не блокується.

"Шаблон" – відповідає за вигляд інтерфейсу eMule в мережі. Як правило, шаблон (файл з розширенням .tmpl) знаходиться в теці config мула. За допомогою кнопки "..." можна легко його віднайти.

"Таймаут сесії" – це опція безпеки. Всі користувачі Web-інтерфейсу будуть відімкнені від eMule через вказаний період часу. Якщо тут поставити 0 – функція буде вимкнутою.

Підгрупа настройок "Адміністратор":

"Пароль" – встановлює пароль для Web-інтерфейсу програми. Важливо встановити власний пароль для попередження несанкціонованого доступу до вашого eMule. Не існує ніякого пароля за замовчуванням.

"Дозволити опції вихід, перезавантаження, вимкнення" – ввімкнення цієї функції дозволяє виконувати адміністративні вказівки з Web-інтерфейсу eMule: закриття мула, вимкнення та перезавантаження операційної системи. Корисна опція якщо застосовувати її разом з опцією "Запускатися з Windows" групи настройок "Загальне".

Підгрупа настройок "Гість":

"Дозволити" – якщо статус адміністратора дозволяє здійснювати доступ до керування та настройок програми, статус гостя дає можливість лише оглянути списки закачок та настройки. Якщо ви не потребуєте цієї функції, її краще вимкнути.

"Пароль" – так само як і в підгрупі "Адміністратор" ця опція встановлює пароль для віддаленого доступу до програми eMule, тільки цього разу для користувача зі статусом "Гість". Також не існує пароля за замовчуванням.

Підгрупа настройок "MubileMule":

MubileMule - інтерфейс, який може бути переглянутий на будь-якому java-сумісному стільниковому телефоні. Це відкриває можливість дистанційного керування eMule через мобільний телефон.

"Дозволити MubileMule" – вмикає або вимикає підтримку технології MubileMule.

"Пароль" – введіть пароль яким буде захищений доступ до eMule через мобільний телефон.

"Порт" – введіть порт через який буде відбуватись з’єднання мобільника з вашим eMule.

НАЗАД ЗМІСТ ДАЛІ