Налаштування eMule. Статистика. Налаштування eMule. Статистика.

Налаштування eMule. Статистика.

Підгрупа налаштувань "Графіки" – опції, що впливають на відображення графіків швидкості відвантаження та завантаження в вікні "Статистика" програми eMule:

Статистика

"Оновлювати через: ХХ сек." – час, що визначає як часто будуть оновлюватись графіки. Встановлення дуже низького значення числа ХХ, тобто дуже часте перезавантаження графіка, може впливати на швидкодію комп’ютера (не в кращий бік, звичайно).

"Час для середнього графіка: ХХ хв." – лінії "Середнє" на графіках в вікні "Статистика" показують довгостроковий показник активності закачок та відвантажень. За замовчуванням "середні" графіки обчислені від значень останніх 5 хвилин.

"Кольори" – з меню розміщених нижче, оберіть статистичний показник та колір який ви бажаєте встановити для нього. За допомогою цієї опції можливо змінити навіть колір маленького індикатора швидкості завантаження, поряд з іконкою eMule в треї.

"Статистика з’єднань шкали Y:" – графік "З’єднання" в вікні "Статистика" вказує на активні в даний час зв’язки та кількість завантажень та відвантажень. Як правило цей графік проградуйовано від 0 до 100, але ця опція дозволяє змінити це число.

"Співвідношення активних з’єднань:" – в залежності від інтеренет-з’єднання та параметрів настройки, кількість активних зв’язків дуже динамічна, але як правило більше 100. Щоб показати весь графік зв’язків, в випадку коли їх кількість дуже велика, застосовують цю опцію. Наприклад, співвідношення 1 : 4 ділитиме число активних зв’язків на 4, показуючи результат на графіку.

Підгрупа настройок "Дерево статистики" - тут наявна тільки одна опція, що відноситься до статистичних даних представлених в лівій частині вікна "Статистика" програми eMule:

"Оновлювати через: ХХ сек." – як і однойменній опції підгрупи настройок "Графіки", цей пункт визначає проміжок часу, через який буде проводиться оновлення статистичних даних.

НАЗАД ЗМІСТ ДАЛІ