Налаштування eMule. Оповіщення. Налаштування eMule. Оповіщення.

Налаштування eMule. Оповіщення.

При появі "Виникаючого повідомлення" залежно від настройок може звучати сигнал, або голосове повідомлення. Таке повідомлення з’являється завжди, незважаючи на те, що ви робите на комп’ютері – дивитесь кіно, граєте в ігри чи працюєте з якоюсь програмою.

Для цієї функції в настройках передбачені такі опції:

"Без звука" – настройка за замовчуванням. Якщо вона ввімкнута буде показане графічне повідомлення, без звукового сигналу.

"Звуковий сигнал" – при появі повідомлення буде звучати сигнал або музика (це вже що ви оберете). За допомогою кнопки "Огляд ..." введіть в формі, що розміщена під цією опцією, шлях до бажаного звукового файла в форматі WAV.

"Розмовляючі повідомлення" - ця функція використовує майкрософтовський голосовий движок Text-To-Speech. Він встановлений на більшості сучасних операційних систем. На жаль в повній мірі, ця функція доступна лише для англійської мови інтерфейсу.

Підгрупа настройок "Виникаючі повідомлення".

"Новий запис в журналі" – повідомлення буде з’являтися завжди, при появі нового запису у вкладках "Інфо про сервер" та "Журнал" вікна "Сервери".

"Сесія балачки розпочата" – буде з’являтися повідомлення, що сповіщає про початок нової сесії розмови в вікні "Балачка" програми eMule.

Балачка

"Отримано повідомлення у балачці" – ця опція доступна лише тоді, коли увімкнена попередня настройка. Якщо її ввімкнути будуть спливати повідомлення про отримання нового повідомлення в вікні "Балачка". Про це також сигналізує іконка Іконка, що з’являється в нижній панелі програми.

"Завантаження додано" – виникатиме повідомлення, що сповіщає про добавку нової закачки, незалежно від того як її було додано – через web, irc чи пошук.

"Завантаження завершено (*)" – буде з’являтися повідомлення, що сповіщає про завершення закачки.

"Знайдена нова версія eMule" – якщо програма виявить новішу версію, ви про це довідаєтесь одним з перших :-)

"Терміново: недостатньо місця на диску, з’єднання з сервером втрачено (*)" – важлива опція. При переповненні диска, незавершені завантаження ставляться на паузу. Покажчик завантаження при цьому змінює кольори на жовтий та чорний.

Підгрупа настройок "Email Оповіщення".

Для пунктів помічених зірочкою (*) існує можливість відправки Email повідомлень. Для то, щоб мати змогу користуватися цією функцією слід налаштувати наступні пункти:

"Дозволити Email Оповіщення" – вмикає сервіс Email повідомлень програми eMule.

"SMTP-сервер" – тут потрібно вказати адресу сервера відповідального за відсилання пошти. Це може бути SMTP-сервер вашого інтернет-провайдера або якогось безкоштовного поштового сервісу. Більшість SMTP-серверів вимагають ідентифікації, тобто пароль для відправки повідомлення на поштову адресу розміщену на іншому сервері.

Для того щоб успішно використовувати цю функцію потрібно ввести адресу SMTP-сервера, та (в наступних формах) поштові адреси, що належать цьому серверу.

"Адреса Отримувача" – адреса на яку буде відіслане повідомлення. Рекомендується, щоб ця адреса належала SMTP-серверу зазначеному вище.

"Адреса Відправника" – адреса з якої будуть відправлятися повідомлення. Як і для попередньої адреси, рекомендується щоб вона належала вище означеному серверу.

НАЗАД ЗМІСТ ДАЛІ