Налаштування eMule. Балачка. Налаштування eMule. Балачка.

Налаштування eMule. Балачка.

Тут можна відрегулювати опції, що стосуються вікна "Балачка" програми eMule:

Балачка

В цьому вікні можна обмінюватись повідомленнями з іншими клієнтами мережі eDonkey.

"Сервер" – сервер, за підтримки якого, відбувається обмін повідомленнями. Крім того, що стоїть за замовчуванням (irc.mindforge.org), є інший (ircchat.emule-project.net), але він поки-що не працює. Всі посилання на нього автоматично перенаправляються на irc.mindforge.org. Тому краще залишити початкову адресу.

"Псевдо" – встановлює ваше псевдо (нік) для чата eMule. Це ім’я може відрізнятися від того, що було введене в вікні "Загальне" настройок програми.

"Список Каналів" – можна встановити фільтр каналів по слову або кількості клієнтів. При запуску IRC мула (кнопка "З’єднання" в вікні "Балачка") будуть відібрані лише ті канали, що містять в своїй назві введене в формі "Ім’я" слово, або користувачів не менше числа введеного в формі "Користувачі".

"Виконувати" – тут можна встановити специфічні команди, що будуть виконуватись при з’єднанні з IRC. Корисними можуть бути команди /join [#имя канала] або /ns identify [pwd]. Декілька команд можуть об’єднуватись використовуючи знак |. Наприклад: /ns identify [pwd] | /join #emule.

Підгрупа настройок "Інше":

"Звуковий сигнал" – ця функція відома як mIRC клієнта. Якщо її ввімкнути то будуть програватися звукові файли користувачів каналу з яким ви з’єднані. Звуки для IRC повинні бути розміщенні в піддиректорії eMule ...SoundsIRC і бути в форматі WAV. Не рекомендується вмикати цю опцію – в каналах з великою кількістю клієнтів це може дратувати інших користувачів, і привести навіть до бану.

"З’єднання з допоміжними каналами" – при обранні цієї функції eMule буде автоматично з’єднуватись з офіційними IRC каналами допомоги.

"Завантажувати список каналів при з’єднуванні" – показує всі доступні канали для сервера з яким ви з’єднанні.

"Додавати час до повідомлення" – поточний час буде показаний перед кожним irc-повідомленням.

"Ігнорувати інформаційні повідомлення" – з каналу IRC будуть видалені допоміжні повідомлення типу "приєднано" та "відключено". Робить вікно чату чистішим. Має ряд підпунктів в яких, я сподіваюсь, Ви розберетесь самостійно.

"Ігнорувати первинні повідомлення eMule" – опція подібна до вищеописаної. Будуть вимкнуті протокольні повідомлення eMule. Має два підпункти назви яких говорять самі за себе.

"Дозволити користувачам додавати Вас як Друга" – чат eMule IRC дає можливість додавати друзів безпосередньо з списку ніків, використовуючи праву кнопку мишки.

"Приймати ed2k-посилання у Балачці" – ввімкнення цієї опції дозволить автоматично додавати всі ed2k-посилання з чату до списку завантажень. Для того, щоб уникнути засмічування цього списку непотрібними закачками, використовуйте цю функцію тільки разом з наступною.

"Тільки від друзів" – будуть добавлені ed2k-посилання тільки від користувачів внесених до списку друзів.

НАЗАД ЗМІСТ ДАЛІ