Налаштування eMule. Теки. Налаштування eMule. Теки.

Налаштування eMule. Теки.

"Вхідні файли" – тут вказаний шлях до теки, куди будуть переміщуватись файли після їх завантаження. Для зміни місця "складування" натисніть кнопку "Огляд . . . " і оберіть іншу теку, або при необхідності створіть нову. Вміст цієї теки автоматично стає доступним іншим клієнтам мережі eDonkey.

"Тимчасові файли" – вказаний шлях до теки де знаходяться частини файлів, що знаходяться в процесі скачування. Як і в попередній опції є можливість зміни шляху до теки.

Зміни в двох попередніх опціях вступають в силу лише після перезапуску eMule.

"Спільні теки" – тут можна помітить (розшарити) деякі теки на жорсткому диску вашого комп’ютера, після чого файли в цих теках стануть, так само як і в теці "Вхідні файли" доступними для завантаження іншим учасникам мережі eDonkey. Якщо утримувати при цьому кнопку Ctrl, будуть активовані всі теки в обраній директорії.

"Шляхи UNC" – функція, що дозволяє зробити доступними для інших клієнтів файли розміщені на іншому комп’ютері, наприклад в локальній мережі. Шляхи додаємо в форматі namediskfile, де name – ім’я комп’ютера, disk – ім’я диску, file – назва файла. Наприклад, для того щоб додати файли розміщені в теці file на диску С комп’ютера computer2 слід для початку натиснути кнопку "+", праворуч віконця "Шляхи UNC" і внести слідуючи дані:

Шляхи UNC

Після цього тисніть кнопку "OK". Новий шлях встановлено. Для видалення запису натисніть на нього і клікніть по кнопці "-"

НАЗАД ЗМІСТ ДАЛІ