Avira Free Security 1.1.85.4

Avira Free Security

Avira Free Security — безкоштовний пакет програм безпеки для ПК Windows. Захистіть всі свої пристрої за допомогою цього комплексного антивірусного пакета, побудованого на тринозі безпеки, конфіденційності та продуктивності.

Додаток гарантує користувачеві високоякісний захист в реальному часі від шкідливого ПЗ, онлайн-загроз, а також захист особистих даних. Продукти Avira завжди містили під капотом першокласні технології безпеки, але нова Avira Free Security безумовно є кроком вперед в цій галузі.

До складу цього антивірусного пакета входить: безкоштовний антивірус Avira Free Antivirus, веб-фільтр Avira, анонімайзер Avira Phantom VPN, менеджер паролів, а також інструменти оптимізації і налаштування системи.

Особливості Avira Free Security

  • Поширюється на безкоштовній основі.
  • Гарантія захисту конфіденційності і персональних даних користувача.
  • Наявність вбудованих програм для оптимізації комп'ютера і підвищення продуктивності.
  • Наявність захищеного диспетчера паролів, що дозволяє створювати надійні паролі для всіх облікових записів і зберігати їх в надійному місці.
  • Новітні технології для захисту вашого ПК від шкідливих програм.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор: Avira GmbH
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 8.1, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити Avira Free Security для Windows

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Avira Free Security. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Схожі програми