AOMEI Backupper 7.3.5

AOMEI Backupper

AOMEI Backupper – це потужний інструмент, призначений для резервного копіювання та відновлення документів і системних файлів. Програма поширюється безкоштовно, проте деякий функціонал стає доступним тільки після її оновлення до версії PRO.

За допомогою AOMEI Backupper користувач має можливість резервування як окремих файлів і каталогів, так і томів і навіть цілих жорстких дисків. Так, в разі масової закупівлі та підготовки до роботи комп'ютерів однакової комплектації може бути використана опція клонування HDD, однак для цього прикладу також підійде і просте створення резервної копії системного розділу з подальшим перенесенням його на інші ПК.

При наявності в інфраструктурі мережі мережевих сховищ інформації, зокрема, NAS-накопичувачів і FTP-серверів, бекапер здатний забезпечити резервування великих обсягів даних, в тому числі і за рахунок підтримки апаратного RAID. Зазначена опція доступна в безкоштовній версії програми не в повному обсязі і дозволяє робити синхронізацію виключно вручну.

AOMEI Backupper підтримує як фізичні, так і віртуальні жорсткі диски, виділені спеціально для роботи в гостьових ОС. Більш того програма здатна взаємодіяти з інтерфейсами IDE, SATA і SCSI, HDD і SSD дисками, а також зовнішніми пристроями зберігання USB. Завдяки фірмовій технології компанії AOMEI Technology резервування інформації не вимагає зупинки запущених додатків і може виконуватися у фоновому режимі.

Інтерфейс програми дуже простий в і виконаний у фірмовому стилі. Опції програми відокремлені один від одного логічно і винесені в окремі розділи, як то резервування, відновлення, створення дублікатів тощо.

Переваги AOMEI Backupper

 • Безкоштовність продукту.
 • Підтримка операційних систем Windows 7, 8, 8.1 і 10.
 • Підтримка серверних ОС сімейства Microsoft Windows.
 • Зручний і зрозумілий інтерфейс.
 • Підтримка сучасних технологій і інтерфейсів, в тому числі RAID-масивів.
 • Можливість створення завантажувальних образів з драйверами для подальшого запису їх на CD, DVD і USB-носії.
 • Низькі системні вимоги.
 • Можливість створення резервних копій каталогів, грунтуючись на доданих файлах в режимах Incremental (попередні документи входять в образ нарівні з новими) і Differential (зберігаються тільки нові, раніше незарезервірованних дані).

Недоліки AOMEI Backupper

 • Відсутність україномовної / російськомовної локалізації програми.
 • Закритість вихідного коду.

Висновок

Програма не споживає великого обсягу ресурсів комп'ютера і не порушує роботу інших додатків. А при наявності обмежень на розмір переданих по мережі файлів, на додаток до основних функцій AOMEI Backupper має можливість розбивки образів на кілька частин.

Установка AOMEI Backupper

Встановлення програми дуже просте і виконується за допомогою фірмового інсталятора, скачати який користувач може на сторінці завантаження продукту після натиснення на кнопку Завантажити. Далі запустіть файл BackupperFull.exe. У разі появи вікна контролю облікових записів користувачів (Windows UAC) підтвердіть свої наміри, клацнувши Так. У вікні інсталятора прийміть умови ліцензійної угоди, зазначивши відповідний пункт (праворуч) галочкою. На цьому ж етапі вкажіть установнику шлях майбутнього розташування програми (ліворуч), після чого натисніть Install. Дочекайтеся завершення встановлення. Запуск бекапера здійснюється за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

Зміни в останній версії

 • Виправлено деякі відомі помилки.
Автор:
Офіційний сайт: www.aomeitech.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити AOMEI Backupper для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про AOMEI Backupper!

Схожі програми