Xenu's Link Sleuth 1.3.8

Xenu's Link Sleuth

Xenu's Link Sleuth – це інспектор веб-ресурсів, який виявляє на них так звані биті посилання. Продукт розповсюджується безкоштовно і здатний перевіряти коректність HTTP, HTTPS і FTP адрес.

Інструмент Xenu's Link Sleuth може стати в пригоді не тільки власникам і замовникам веб-сайтів, але й початківцям верстальникам, а також веб-розробникам, задіяних у великих проектах, коли здійснення контролю за контентом кожної сторінки дуже утруднено. У своїй роботі програма аналізує вміст Інтернет-ресурсів, виділяє з нього гіперпосилання, картинки, фрейми, таблиці стилів, аплети, елементи фону і скрипти, після чого перевіряє їх стан шляхом відправлення запитів і виконання відповідних переходів.

Можливості програми дозволяють їй виконувати пошук некоректних адрес, зупиняючи процес за потребою, задавати максимальну глибину переходів по посиланнях, здійснювати побудову карти сайтів, а також включати в пошук перевірку зовнішніх URL. За підсумками роботи інспектор формує звіти, в яких неактуальні лінки позначаються червоним кольором. Додатково Xenu's Link Sleuth підтримує експорт результатів у текстовий файл.

За висловом самих розробників інтерфейс продукту не містить будь-яких надмірностей. Елементи керування нечисленні і завдяки своєму невеликому розміру займають невелику частину головного вікна. Основна робоча область містить таблицю, в яку записуються адреси ресурсів, їх статус, тип і розмір (для файлів), назви, кодування та інші дані.

Переваги Xenu's Link Sleuth

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Простий в освоєнні інтерфейс без будь-яких надмірностей.
  • Можливість налаштування глибини переходів.
  • Підтримка протоколів HTTP, HTTPS і FTP.
  • Підтримка експорту результатів в текстовий файл.
  • Можливість формування карти ресурсу.

Недоліки Xenu's Link Sleuth

  • Відсутність підтримки інших мов крім англійської.

Висновок

Інструмент Xenu's Link Sleuth працює коректно, без збоїв і не зависає. В цілому, його можна рекомендувати як кінцевим замовникам і майбутнім власникам веб-сайтів, так і виконавцям робіт по сайтобудуванню.

Автор:
Офіційний сайт: home.snafu.de
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Xenu's Link Sleuth для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Xenu's Link Sleuth!

Схожі програми