XP and Vista Codecs 7.2.0

XP and Vista Codecs

XP and Vista Codecs Package — велика безкоштовна збірка всіляких кодеків для програвання відео (аудіо) файлів, та фільтрів для роботи з відео. Призначений він в першу чергу як доповнення до операційної системи Windows XP і Vista але працює і з Windows 2000, 2003.

Встановивши цей пакет ви зможете безперешкодно слухати музику або дивитися фільми за допомогою будь-якого програвача, встановленого на вашому комп’ютері (якщо можливості програвача це дозволяють). Розробник особливо наголошуює на тому, що при встановленому пакеті кодеків XP and Vista Codecs Package вам не знадобиться більше жоден кодек або фільтр.

На відміну від аналогічних збірок, кодеки від XP and Vista Codecs Package, можуть бути видалені поодинці, тобто без видалення всього пакету кодеків. Даний пакет розроблявся за участю великої кількості розробників і випробувачів, внаслідок чого всі компоненти XP and Vista Codecs Package добре підігнані один до одного і мінімально конфліктують між собою.

XP and Vista Codecs Package не має в своєму дистрибутиві додаткових програвачів мультимедіа і не ламає сталі настройки асоціації типів файлів. Інсталятор перекладений на майже 20 мов.

Увага:

Перед встановленнмя рекомендується деінсталювати встановлені раніше кодеки, а також попередні версії XP and Vista Codecs Package.

Зміни в останній версії

  • Оновлені фільтри LAV до версії 69.85.
  • Оновлені фільтри Gabest до версії 1.5.1.2630.
  • Оновлено Icaros до версії 3.02B2.
Автор:
Офіційний сайт: shark007.net
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити XP and Vista Codecs для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про XP and Vista Codecs!

Схожі програми