TCPView

TCPView 3.05

TCPView

TCPView – це програма, яка відображає відомості про всі активні TCP/UDP підключення. Продукт розповсюджується безкоштовно і доступний виключно англійською.

Програма є чимось на зразок доповнення вбудованої в Windows утиліти Netstat. Після запуску TCPView виводить на екран список всіх процесів, підключених до будь-яких віддалених ресурсів за протоколами TCP або UDP. Крім того, інструмент відображає відомості про ідентифікатори процесів в системі, локальні й віддалені порти, адреси, стани, кількість та розмір відправлених і прийнятих пакетів.

Оновлення таблиці підключень в TCPView за замовчуванням здійснюється щомиті, проте користувачам доступні і більш тривалі інтервали, що дорівнюєють 2-м і 5-ти секундам. Додатково утиліта підсвічує нові і віддалені підключення, а також ті, що зазнали будь-яких змін, відповідно зеленим, червоним і жовтим кольором.

Повноваження TCPView дозволяють їй завершувати системні і призначені для користувача процеси, а також проганяти адреси віддалених ресурсів через сервіс Whois. Крім того, є можливість зберегти всі доступні на конкретний момент відомості в текстовий файл.

Інтерфейс утиліти простий і складається з головного меню й таблиці активних підключень. Дані останньої можна впорядкувати з того чи іншого атрибуту за зростанням або спаданням. Подвійний клік лівою кнопкою миші на процесі запускає вікно з додатковою інформацією, яка, зазвичай, складається з назви батьківської програми, її версії і шляху до виконуваного файлу.

Переваги TCPView

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Простий графічний інтерфейс користувача.
  • Можливість збереження вмісту таблиці в файл.
  • Можливість завершувати процеси в разі потреби.
  • Наявність колірного підсвічування нових, віддалених і змінених процесів.
  • Наявність консольного варіанту утиліти, розповсюджуваного спільно з основною програмою.
  • Відсутність необхідності встановлення продукту.
  • Малий розмір програми, який складає менше 1-го МБайт.

Недоліки TCPView

  • Відсутність підтримки російської та української мов інтерфейсу.

Висновок

Продукт рекомендується системним адміністраторам як засіб моніторингу та діагностики можливих проблем, пов'язаних, наприклад, з оновленням ПЗ або відсутністю додзвону з IP-АТС.

Зміни в останній версії

  • Це оновлення виправляє помилку при сортуванні по стовпчику стану.
Автор:
Офіційний сайт: docs.microsoft.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8
Мова інтерфейсу: English
Завантажити TCPView для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про TCPView!

Схожі програми