SpeedTest 2.0.0.69

SpeedTest

SpeedTest – програма для персонального комп’ютера, що дозволяє проаналізувати роботу ваших мереж та швидкість мережевого підключення. Основною його метою є визначення швидкості передачі даних між двома мережевими вузлами.

SpeedTest складається з двох ключових програм – SpeedSrv і SpeedClnt, кожна з яких спрямована на реалізацію конкретних завдань. Якщо детальніше говорити про SpeedSrv, то вона може одночасно обробляти кілька з’єднань і працює на сервері чи одній робочій станції. SpeedSrv на одному ПК надає дані встановленому на іншому ПК SpeedClnt. Зі свого боку SpeedClnt підключається до першої, ініціює завантаження та представляє результати передачі. Також SpeedClnt, підключившись до будь-якого зазначеного користувачем web-сайту, може виміряти ефективну швидкість передачі між ним та вашим комп’ютером. Завантажені дані SpeedClnt не зберігає.

Інтерфейс програми настільки простий, що зрозумілий навіть для тих, хто нещодавно освоїв комп’ютер. Головне меню цього тесту швидкості поділене на два пункти: File, що дозволяє роздрукувати дані й вийти з SpeedTest, і Help – у якому ви знайдете основну інструкцію з використання. Під головним меню розташований рядок, куди потрібно ввести інформацію, а саме – посилання на сайт чи сервер, попередньо вибравши, що ви зібралися вводити. Нижче знаходиться поле, на яке виводиться результат аналізу. Перша його частина покаже інформацію у вигляді сітки, а друга – схему швидкого запуску.

Переваги SpeedTest

 • швидкість роботи;
 • можливість перевірити швідкість передачі даних між різними ПК, або веб-сайтами;
 • простий, не перевантажений інтерфейс;
 • інформативна сітка результатів;
 • можливість друку результатів тесту;
 • SpeedSrv обслуговує кілька клієнтів одночасно;
 • наявна можливість вмикати на графічному екрані базову швидкість для порівняння.

Недоліки SpeedTest

 • точність отриманого результату залежить від кількох чинників;
 • результативність роботи забезпечує тільки одночасна робота клієнта і сервера;
 • для досягнення точності вимірювання тест слід проводити кілька разів;
 • для сервера існує обмеження розміру файлу (не більше 4 Гб).

Встановлення SpeedTest для Windows

Завантаживши програмний файл SpeedTestInstall.exe через посилання з цього сайту, відкрийте його й розпочніть інсталяцію. У вікні, що з’явилося на екрані вашого ПК буде прописано кілька команд, які ви маєте виконати. Зокрема, прочитайте ліцензійний договір і підтвердьте згоду на його дотримання, оберіть теку для збереження програмного забезпечення та інші. Важливо обрати з запропонованого списку, що ви збираєтеся встановити: SpeedSrv чи SpeedClnt, чи і те й інше. Після того, як ви натиснете на кнопку «Finish», відкриється готове до роботи вікно програми.

Автор:
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити SpeedTest для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про SpeedTest!

Схожі програми