Kindle 2.3.70682

Kindle

Kindle for PC – це безкоштовний додаток, призначений для читання книг Kindle за допомогою персонального комп'ютера (або ноутбука). Програма дозволяє керувати книжковими колекціями, імпортувати документи, створювати закладки і синхронізувати інформацію про прочитані сторінки, не вимагаючи від користувача наявності фірмової апаратної «читалки».

Kindle для ПК містить в своєму складі базовий набір функцій, необхідних для комфортного читання і керування власною бібліотекою, таких як сортування файлів, масштабування сторінок, швидкий перехід між ними, в тому числі за допомогою змісту, а також створення різного роду закладок і позначок. Додатково програма пропонує темну тему оформлення для читання літератури в нічний час.

Можливість придбання електронних книг на офіційному сайті Amazon також доступна користувачам «з коробки». При цьому програма спрямовує користувача безпосередньо на сторінку рекомендованих товарів, відібраних виходячи з попередніх його запитів. Головною ж особливістю Kindle для ПК є можливість прив'язки бібліотек користувача до зареєстрованої облікового запису, завдяки чому здійснюється синхронізація прочитаного матеріалу між усіма пристроями та додатками Kindle.

Інтерфейс програми мало вражає і нагадує звичайний переглядач електронних книг. Kindle for PC не буяє красивими іконками елементів керування і неохоче слід сучасним тенденціям в області розробки ПО і інтерфейсів.

Переваги Kindle

 • Поширення продукту на безкоштовній основі.
 • Можливість створення книжкових полиць – тематичних колекцій.
 • Підтримка імпорту PDF-файлів.
 • Можливість швидкого доступу до Amazon Store.
 • Можливість швидкого переходу на необхідну сторінку.
 • Наявність опції масштабування сторінок.
 • Наявність опції сортування файлів в бібліотеці.
 • Можливість створення закладок і позначок.
 • Підтримка синхронізації прочитаного матеріалу між пристроями Kindle.

Недоліки Kindle

 • Відсутність української локалізації програми.
 • Необхідність обов'язкової реєстрації облікового запису користувача.
 • Порівняно невелика кількість доступних інструментів і опцій.

Висновок

Програма працює коректно і дозволяє переглядати деякі електронні книги. Однак повноцінне читання за допомогою програми Kindle for PC можливо тільки при наявності фірмового пристрою.

Встановлення Kindle

Встановлення програми виконується у автоматичному режимі після запуску файлу-інсталятора. Користувач не має можливості вибору компонентів або шляху встановлення. Запуск Kindle for PC здійснюється за допомогою ярлика на робочому столі або з меню Пуск.

При першому увімкненні програми необхідно увійти або створити обліковий запис Amazon, для чого користувачеві буде потрібно вказати своє ім'я, а також діючу адресу електронної пошти.

Автор:
Офіційний сайт: www.amazon.com
Оновлено:
Версія Windows: 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Kindle для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Kindle!

Схожі програми