ALLPlayer 8.9.2

ALLPlayer

ALLPlayer – це програвач музики та відео з функцією автоматичного пошуку субтитрів і вбудованим набором радіостанцій. Продукт розповсюджується безкоштовно і, як і випливає з назви, підтримує практично будь-які формати аудіо та відеофайлів.

ALLPlayer володіє всім необхідним для проведення дозвілля. У програмі присутній плейлист, еквалайзер, візуалізатор, редактор субтитрів, вбудований годинник і режим озвучування. Крім того, програвач підтримує функцію батьківського контролю, яка дозволяє обмежити доступ дітей до того чи іншого відеоконтенту, наприклад, позначеному знаками «R» або «NC-17», по паролю. Також ALLPlayer включає в себе кілька десятків радіостанцій.

Інтерфейс програми представлений в темній темі. Відеодоріжка з повзунком і кнопками перемотування традиційно розміщується знизу і займає всю ширину вікна програвача. Однак інші елементи керування розкидані по всьому простору плеєра. Так, наприклад, доступ до плейлиста, рядка пошуку, кнопок масштабування й радіостанцій здійснюється за допомогою спливаючої панелі, розташованої праворуч, в той час як головне меню ALLPlayer є в будь-якому місці після натискання правої кнопки миші.

Переваги ALLPlayer

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Підтримка російської мови інтерфейсу.
 • Підтримка величезної кількості форматів відео й аудіо.
 • Наявність вбудованого радіо, еквалайзера, візуализатора, редактора субтитрів.
 • Підтримка функції батьківського контролю.
 • Підтримка автоматичного завершення роботи ОС після закінчення відтворення плейлиста або фільму.
 • Наявність модулів автоматичного пошуку субтитрів.
 • Підтримка озвучування роликів.
 • «Розумний» плейлист з підтримкою повторного і випадкового відтворення, а також сортування файлів за тими чи іншими ознаками – розміром, назвою, тривалістю та іншими.

Недоліки ALLPlayer

 • Не зовсім виразний графічний інтерфейс користувача. Елементи керування розкидані по всьому простору плеєра. Їх розташування не очевидне, а використання часом викликає труднощі.

Висновок

Програвач ALLPlayer працює коректно і непогано справляється зі своїми завданнями. Варто відзначити, що інтерфейс програми більше підходить для того, щоб керувати ним за допомогою дотиків, а не маніпулятора миші.

Увага

Щоб змінити мову інтерфейсу програми, викличте головне меню натисканням правої кнопки миші, після чого виберіть пункт «Language» і клікніть по потрібному значенню мови в випадаючому списку. У разі успіху ALLPlayer задіє нові параметри локалізації автоматично.

Зміни в останній версії

 • виправлення серйозної помилки, що закралася в попередню версію, через яку деякі вбудовані у фільм субтитри відображалися не повністю
 • виправлено інші дрібні проблеми, помічені користувачами
Автор: ALLCinema Ltd
Оновлено:
Версія Windows: Vista, 7, 8, 10
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня
Завантажити
ALLPlayer

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми ALLPlayer. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії