ESET SysRescue Live

ESET SysRescue Live 1.0.23.0

ESET SysRescue Live

ESET NOD32 LiveCD – це завантажувальний диск з антивірусом і іншими найбільш необхідними інструментами, призначений для надання швидкої «медичної» допомоги вашому комп'ютеру. Продукт являє собою дистрибутив операційної системи і поширюється у вигляді iso-образу на безкоштовній основі.

Завантажувальний образ ESET NOD32 застосовується для копіювання інформації користувачів і видалення шкідливого ПО в тих випадках, коли штатні антивірусні засоби не дають результатів, або основна операційна система просто не запускається в зв'язку з пошкодженням чи відсутністю будь-яких системних файлів.

До складу збірки входить фірмовий антивірус NOD32, основне завдання якого спробувати відновити контроль над операційною системою шляхом її сканування, лікування заражених об'єктів, а також повного видалення вірусів. При наявності підключення до мережі Інтернет користувачеві будуть доступні найостанніші оновлені бази вірусних сигнатур.

З метою управління каталогами та файлами LiveCD містить в своєму складі потужний і зручний файловий менеджер, який дозволить користувачеві зберегти критично важливі документи на будь-який змінний носій. Редагування файлів від імені адміністратора можливо завдяки вбудованому інтерфейсу командного рядка.

Крім того комплект завантажувального диска доповнений засобом віддаленого керування комп'ютером, що стане в нагоді недосвідченим користувачам, яким може знадобитися віддалена підтримка технічних фахівців. У цьому випадку єдина вимога для роботи програми – наявність активного підключення до Інтернету. Пошук рішень проблем, що виникаютьу глобальній мережі можна здійснити за допомогою надійного і швидкого веб-браузера.

При появі необхідності перерозмітки жорсткого диска або видалення його розділів в роботу вступає популярний редактор дискового простору. Однак користувач повинен бути вкрай обережним, оскільки деякі операції, наприклад форматування, можуть привести до остаточної втрати важливої ​​інформації.

Крім перерахованих вище компонентів до складу ESET NOD32 LiveCD входять програми, що дозволяють взаємодіяти з обладнанням комп'ютера на низькому рівні з метою аналізу його стану та визначення можливих причин збоїв і відмов. Серед них тест оперативної пам'яті, а також побіжна перевірка HDD.

Графічний інтерфейс, представлений в дистрибутиві LiveCD, приємний на вид. Розташування елементів керування нагадує таке саме в платформах Microsoft Windows.

Переваги ESET NOD32 LiveCD

 • Безкоштовне розповсюдження продукту.
 • Наявність вбудованих тестів пам'яті і жорсткого диска.
 • Наявність в складі збірки додаткового ПЗ, як то браузера, файлового менеджера і редактора жорстких дисків.
 • Наявність програми для віддаленого керування комп'ютером.
 • Наявність графічного інтерфейсу користувача.
 • Наявність антивіруса.
 • Можливість запису аварійного образу на диск або на знімний USB-носій.

Недоліки ESET NOD32 LiveCD

 • Відсутність підтримки російської та української мов.
 • Порівняно невеликий перелік доступних опцій і програмних компонентів.

Висновок

Живий диск ESET NOD32 запускається на більшості сучасних комп'ютерів завдяки низьким системним вимогам. Завантаження виконується порівняно швидко. З огляду на склад збірки, її переваги та недоліки, основною користувальницькою аудиторією продукту стануть фахівці технічної підтримки та інші співробітники сфери IT.

Встановлення ESET NOD32 LiveCD

Свіжа версія ESET NOD32 LiveCD доступна на сторінці завантаження продукту, перехід на який здійснюється після натиснення на кнопку Завантажити. Завантажувальний диск не вимагає встановлення в звичному розумінні цього слова. Замість цього користувачеві необхідно змонтувати завантажити образ і записати його на будь-який порожній диск CD або DVD формату з використанням стороннього програмного забезпечення, яке доступне  для завантаження на нашому сайті.

Запис LiveCD на флешку можна здійснити як стороннім програмним забезпеченням, так і вбудованими засобами, що входять до складу дистрибутива.

Зміни в останній версії

 • Покращено: оновлення дистрибутива ОС
 • Покращено: оновлення бази даних eSysRescue VSDB
 • Виправлено: VSDB не оновлюватиметься
 • Виправлено: значки та драйвери не видно
 • Виправлено: додаток терміналу не запускався після натискання на нього
Автор:
Офіційний сайт: www.eset.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити ESET SysRescue Live для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про ESET SysRescue Live!

Схожі програми