Pazera Free Audio Video Pack 2.23

Pazera Free Audio Video Pack

Pazera Free Audio Video Pack — це чудова безкоштовна колекція портативних відеоконвертерів, що допомагають користувачеві перетворювати між собою майже всі популярні формати відео (AVI, MPEG, MP4, MOV, WMV, FLV, M4V, 3GP). Пакет також містить спеціалізовані інструменти для конвертації аудіо та відео для програвачів Zune, iPod і PSP.

В якості доповнення, колекція містить програмне забезпечення для витягнення аудіо з мультимедійних файлів, та для конвертації аудіо між найбільш важливими форматами (MP3, WMA, OGG, WAV, AAC, AC3, FLAC). Всі відео та аудіо конвертери мають дуже подібний інтерфейс та принцип використання, що робить їх більш простими навіть для непідготовленого користувача.

Пакет Pazera Free Audio Video Pack містить наступні конвертори:

Pazera Free FLV to AVI Converter
Pazera Free Video to Flash Converter
Pazera Free 3GP to AVI Converter
Pazera Free Video to 3GP Converter
Free Zune Video Converter
Pazera Free PSP Video Converter
Pazera Free Video to iPod Converter
Pazera Free MP4 to AVI Converter
Pazera Free MOV to AVI Converter
Pazera Free Audio Extractor

Увага:

Для інсталяції просто розпакуйте архів FreeAudioVideoPack.7z в любу папку на вашому комп’ютері, або флешці, та запустіть файл FreeAudioVideoPack.exe. Не запускайте цю програму напряму з ZIP-архіву. Розпакуйте всі файли до використання.

Зміни в останній версії

  • Колекція портативних відео і аудіо конвертерів, які допоможуть вам конвертувати між усіма найбільш популярними аудіо і відео форматами.
Автор:
Офіційний сайт: www.pazera-software.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Pazera Free Audio Video Pack для Windows

Коментарі

Lipton Lipton 24.02.2011 о 23:33

 Pazera в мене коли записався (на іншому сайті), то потім не відкрився. Й диск, на який я цей файл записав НЕ ВІДКРИВСЯ!  А зараз навіть скачати не можу. Ось так. Скачав, але файл НЕ ВІІДКРИВСЯ!

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Схожі програми