Pazera Free Audio Extractor 2.8

Pazera Free Audio Extractor

Pazera Free Audio Extractor — безкоштовна програма для витягнення аудіодоріжок з відеофайлів без втрати якості звуку, та для конвертування аудіо в формати MP3, AAC, AC3, WMA, FLAC або WAV. Цей додаток підтримує усі головні формати відео (AVI, FLV, MP4, MPG, MOV, RM, 3GP, WMV, VOB і т. д.), та дозволяє конвертацію музичних файлів, тому може бути використаний як універсальний аудіо-конвертор.

Pazera Free Audio Extractor має ряд попередньо-налаштованих профілів, спеціально розроблених для новаків. При цьому, більш досвідчені користувачі можуть підлаштувати параметри аудіо-конвертації, що використовуються програмою: бітрейт аудіо, частоту дискретизації, аудіо канали, гучність аудіо. Також Pazera Free Audio Extractor може витягнути (або конвертувати) повний аудіо-трек, або тільки обраний діапазон.

Інтерфейс Pazera Free Audio Extractor дуже простий та дружній до користувача. Для витягнення аудіотрека з відеофайла, просто перетягніть його в головне вікно, оберіть потрібний профіль з списку, та натисніть на кнопку CONVERT. Якщо якість отриманого аудіо буде недостатньою, підвищіть бітрейт.

Основні можливості Pazera Free Audio Extractor:

— Конвертація відео: AVI, DivX, XviD, MPEG, MPG, WMV, ASF, MOV, QT, FLV, SWF, MP4, M4V, 3GP, 3G2, RM, RMVB, MKV, VOB, VCD DAT, OGM, AMV в MP3, AAC, AC3, WMA, FLAC, OGG Vorbis, OGG FLAC або WAV.
— Конвертація аудіо: WAV, MP3, AC3, AAC, M4A, MPC, MPA, MP2, WMA, FLAC, SHN, APE, OGG, WV, AMR в MP3, AAC, AC3, WMA, FLAC, OGG Vorbis, OGG FLAC або WAV.
— Pazera Free Audio Extractor використовує безкоштовний, швидкий та якісний відео-конвертер — FFmpeg.
— Багато попередньо-налаштованих профілів. Збереження та відновлення налаштувань конвертації.
— Портативність. Програма не використовує системний реєстр і може бути запущена з портативних пристроїв.

Зміни в останній версії (історія змін)

  • Оновлений модуль перетворення (FFmpeg) і мультимедійна інформаційна бібліотека (MediaInfo).
  • Виправлена ​​помилка, що викликає неправильне зіставлення аудіопотоків при налаштуванні параметрів перетворення FFmpeg в файли, що містять кілька аудіопотоків і щонайменше один відеопотік.
  • Виправлено відновлення положення головного вікна після перезапуску програми, коли включені візуальні стилі.
  • Додана можливість вибору видимих ​​стовпців з контекстного меню списку файлів і з головного меню.
  • Автоматична прокрутка тексту в вікні з успіхом перетворення.
Автор: Jacek Pazera
Оновлено:
Версія Windows: NT, 98, Me, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Українська мова: Відсутня
Російська мова: Присутня

Завантажити
Pazera Free Audio Extractor

Коментарі

Коментарів ще немає. Ви можете залишити свій коментар до програми Pazera Free Audio Extractor. Для цього потрібно увійти. Якщо ви ще не з нами – зареєструйтесь.

Інші програми у цій категорії