Mz RAM Booster 4.1

Mz RAM Booster

Mz RAM Booster – це програма, що покликана підвищити швидкість роботи операційної системи за рахунок вивільнення оперативної пам'яті і налаштування деяких службових процесів. Прискорювач поширюється безкоштовно і є одним з безлічі подібних додатків в арсеналі розробників.

Робота Mz RAM Booster базується навколо того, щоб завершити неактивні системні служби і користувацькі програми і, в кінцевому рахунку, звільнити частину оперативної пам'яті і перенаправити її на виконання інших завдань. При цьому власник комп'ютера може самостійно задати потрібну йому тривалість тайм-ауту, після досягнення якого простоюючі процеси будуть автоматично зняті. Крім того цей прискорювач дозволяє запускати оптимізацію пам'яті після певного проміжку часу або при наближенні до критичної межі звільнення RAM, що натякає на відсутність необхідності постійного контролю програми з боку користувача.

Інтерфейс прискорювача виконаний у фірмовому стилі. Головне вікно має досить невеликі розміри і вільно поміщається навіть на екранах з низьким розширенням. Перемикання між розділами програми здійснюється за допомогою механізму вкладок. Додатково користувач має можливість обрати для себе одну з доступних тем оформлення.

Переваги Mz RAM Booster

  • Безкоштовне розповсюдження продукту.
  • Наявність фірмового інтерфейсу користувача.
  • Можливість вибору однієї з доступних тем оформлення.
  • Підтримка автоматизації роботи програми.

Недоліки Mz RAM Booster

  • Відсутність підтримки української мови.
  • Відсутність підказок з питань використання програми.

Висновок

Прискорювач Mz RAM Booster швидко завантажується, працює без збоїв і практично не використовує ресурси системи. Програма володіє приємним зовнішнім виглядом і дозволяє додатково обрати одну з тем оформлення на свій смак.

Головним мінусом інструменту є відсутність будь-яких підказок щодо його використання, що в купі з відсутністю локалізації може скласти проблему початківцю.

Увага

Для повноцінної роботи програми необхідна наявність пакета .NET Framework 3.5 на комп'ютері користувача.

Зміни в останній версії

  • Незначні поліпшення.
  • Оновлений установник.
  • Додано японську мову.
Автор:
Офіційний сайт: www.mztweak.com
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English
Завантажити Mz RAM Booster для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Mz RAM Booster!

Схожі програми