InstAllAPK 0.5.2

InstAllAPK

InstAllAPK це спеціальна утиліта, яка дозволяє встановлювати apk файли на Андроїд-пристрої за допомогою свого комп'ютера. Ви зможете завантажувати будь-які мобільні додатки і без зусиль передавати їх на свій «розумний» пристрій. Ця утиліта надається абсолютно безкоштовно і для її використання вам не буде потрібно додаткових покупок або кодів.

Суть роботи цієї програми досить проста: після скачування вам необхідно підключити свій ПК до смартфону або планшету через кабель або ж за допомогою Wi-Fi з'єднання. Після цього ви будете мати повний доступ до свого Андроїд-пристрою і зможете «перекидати» на нього будь-які мобільні додатки, які з яких-небудь причин неможливо завантажити безпосередньо з телефону.

Найчастіше на мобільних гаджетах настройки безпеки не дозволяють встановлювати додатки з будь-яких сторонніх джерел. Таким чином, людина виявляється перед вибором: змінити налаштування, або ж відмовитися від потрібного додатка. InstAllAPK надає відмінне рішення даної проблеми . Тепер ви зможете встановлювати будь-які apk-файли на свій смартфон, використовуючи для цього комп'ютер і кабель.

Ця програма відмінно підійде для тих користувачів, які не мають якісний доступ до Wi-Fi, а завантажувати додатки через мобільний інтернет досить дорого і довго. Також, цей сервіс стане справжнім порятунком для всіх, кому необхідне отримання root-прав для свого пристрою, наприклад, під час перепрошивки системи.

Інтерфейс програми досить простий, тому впоратися з нею зможе навіть новачок в цій справі. У порівнянні з подібними сервісами, цей відрізняється особливою легкістю в роботі і не вимагає покупки будь-яких додаткових «пакетів». Він повністю укомплектований і лише в деяких ситуаціях вам можуть знадобитися додаткові драйвера, які легко можна знайти в мережі.

Ця програма дозволяє встановлювати мобільні додатки не лише в пам'ять телефону, але і на SD-карту. Це дуже зручна функція, оскільки не всі сучасні гаджети дозволяють подібні дії. А, якщо на смартфоні і так мало вбудованої пам'яті, то програма стане справжнім порятунком для власників таких гаджетів.

Переваги

  • легке встановлення будь-яких apk-файлів на мобільні пристрої;
  • простота у використанні;
  • можливість автоматичного перенесення додатків на SD карту.
  • російськомовний інтерфейс.

Недоліки:

  • для деяких додатків можуть знадобитися додаткові драйвера.

Висновок

Програма InstAllAPK є справжнім порятунком для тих користувачів, які з яких-небудь причин не можуть використовувати мобільні телефони для встановлення додатків. Вона з легкістю перенесе необхідні дані на мобільний гаджет, і ви зможете без проблем використовувати їх на своєму смартфоні або планшеті.

Важливо

При підключенні мобільного пристрою до комп'ютера не вмикайте режим USB-накопичувача.

Встановлення

Завантаження цієї програми не викликає особливих складнощів. Воно відбувається за стандартними умовами, як і на будь-якому схожому сервісі. Після завантаження та встановлення InstAllAPK, комп'ютер сам виявить всі apk-файли, що знаходяться на ньому, і покаже їх на екрані. Вам же досить лише відшукати потрібну програму і перемістити її на свій «розумний» гаджет, через кабель або по Wi-Fi.

Зміни в останній версії

  • Оновлена версія ADB
  • Виправлені помилки.
Автор:
Оновлено:
Версія Windows: XP, Vista, 7, 8, 10
Мова інтерфейсу: English, Русский
Завантажити InstAllAPK для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про InstAllAPK!

Схожі програми